Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse
Consumabilele sunt pasiunea noastra!
Vanzari online: www.mediatec.ro
 
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

help! service manual pentru HP DeskJet 5652

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse -> Intretinere, Kit-uri de refill, cerneluri / Maintenance, Refill kits, Inks
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
zarzarel



Data înscrierii: 07/Mar/2009
Mesaje: 541
Locație: urlati

MesajTrimis: Vin Feb 12, 2010 7:07 pm    Titlul subiectului: help! service manual pentru HP DeskJet 5652 Răspunde cu citat (quote)

respectele mele tuturor.va rog sa ma ajutati cu un service manual pentru imprimanta HP DeskJet 5652.are un zgomot ca de rasnita in interior si m-ar ajuta mult un manual de service(dezasamblare,etc);imprimanta este asta(aspectul):
http://h10025.www1.hp****/ewfrf/wc/product?product=304442&lc=en&cc=us&dlc=en&dlc=en&lang=en&cc=us#
am cautat pe net si nu am gasit....cred ca si ochelarii trebuie sa-i schimb.
poate dl.Iuliu se va gandi la optiunea pentru un topic doar cu manuale de service.multumesc pentru ajutor si sa auzim numai de bine.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mediatecar
Site Admin


Data înscrierii: 16/Noi/2007
Mesaje: 2406

MesajTrimis: Sâm Feb 13, 2010 10:46 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

1. Nu pot face sectiune de manuale de service din motive obiective. daca vrei detalii (dar nu aici ca e offtopic) vorbim pe PM.

2. Nu am gasit inca exact pt Deskjetul tau, dar ma gandesc ca in esenta HP nu a modificat fundamental conceptul in ultimii ani (doar design exterior si dimensiuni), asa ca iti dau instructiunile de demontare de la HP Deskjet 400. Deocamdata e cel mai apropiat manual gasit, eh... nu e usor. Nu-s ochelarii de vina, chiar nu gasesti usor.
http://****eserviceinfo****/download.php?fileid=29178
si apesi pe "Download >> To download the file, please, click here ! << Download" jos
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mediatecar
Site Admin


Data înscrierii: 16/Noi/2007
Mesaje: 2406

MesajTrimis: Sâm Feb 13, 2010 10:51 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si, altceva:

ATENTIE ca ai postat la COPIATOARE!

Mut la inkjet.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse -> Intretinere, Kit-uri de refill, cerneluri / Maintenance, Refill kits, Inks Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community