Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse
Consumabilele sunt pasiunea noastra!
Vanzari online: www.mediatec.ro
 
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

canon 6700D

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse -> Intretinere, Kit-uri de refill, cerneluri / Maintenance, Refill kits, Inks
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
jorjel-editorul



Data înscrierii: 24/Mar/2008
Mesaje: 1

MesajTrimis: Lun Mar 24, 2008 2:53 am    Titlul subiectului: canon 6700D Răspunde cu citat (quote)

am doua intrebari
1 unde gasesc exact cum se umplu tonerele de la 6700 d
am luat de la voi kiturile de umplere
2 unde gasesc kituri de umplere si pt PM si PC ca sa nu mai spal mereu constiincios asa cum spunea cineva pe aicxi
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mediatecar
Site Admin


Data înscrierii: 16/Noi/2007
Mesaje: 2406

MesajTrimis: Lun Mar 24, 2008 10:31 am    Titlul subiectului: Re: canon 6700D Răspunde cu citat (quote)

jorjel-editorul a scris:
am doua intrebari
1 unde gasesc exact cum se umplu tonerele de la 6700 d
am luat de la voi kiturile de umplere
2 unde gasesc kituri de umplere si pt PM si PC ca sa nu mai spal mereu constiincios asa cum spunea cineva pe aicxi


1. Instructiunile de refill a cartuselor de cerneala le gasesti fix in kit, daca zici ca ai cumparat de la Mediatec kit-urile. Nu le-ai desfacut inca? Laughing
Sfat prietenesc: ORICE cumperi, INTOTDEAUNA citeste prima oara instructiunile. Acestea se afla de regula IN INTERIORUL cutiei. Wink Te scuteste de o groaza de neplaceri asta...

Acelasi lucru (dar mai detaliat!) il gasesti si pe pagina de unde ai comandat produsul: dai click pe "detalii", chestie care te duce la pagina asta pentru black:
http://****mediatec.ro/detalii.php?src=InkTec&cod=bki-9080d
si la asta pt color:
http://****mediatec.ro/detalii.php?src=InkTec&cod=bki-9080c

Daca intri pe primul link, ai si bonus (pe langa instructiuni scrise in format pdf):
instructiuni video ! Cool

2. Nu gasesti. Asta e. Speli constiincios in continuare, oricum e mai bine decat sa cumperi originale, ca sa nu mai adaug ca suporturile-seringile-etc ORICUM trebuiesc spalate constiincios cu apa calduta dupa FIECARE utilizare, asa ca ce conteaza?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse -> Intretinere, Kit-uri de refill, cerneluri / Maintenance, Refill kits, Inks Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community