Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse
Consumabilele sunt pasiunea noastra!
Vanzari online: www.mediatec.ro
 
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Refill cartus lexmark 23

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse -> Intretinere, Kit-uri de refill, cerneluri / Maintenance, Refill kits, Inks
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
voob



Data înscrierii: 24/Apr/2008
Mesaje: 1

MesajTrimis: Joi Apr 24, 2008 9:51 am    Titlul subiectului: Refill cartus lexmark 23 Răspunde cu citat (quote)

Salut,

Am cumparat o multifunctionala Lexmark X4550 si cartusul negru ( nr.23 ) s-a golit. Am incercat sa il refillez dar imprimanta il vede ca fiind gol Sad.

Cred ca are cartusul un chip.

Aveti ideea cum as putea sa refilez un astfel de cartus?

Multumesc
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mediatecar
Site Admin


Data înscrierii: 16/Noi/2007
Mesaje: 2406

MesajTrimis: Joi Apr 24, 2008 12:48 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cartusele 23 si 24 de la lex sunt cartuse cam... "demo".
Incearca cu cartusele de capacitate normala 34 si 35, ai aici link-ul http://****mediatec.ro/inkjet/1/Lexmark/X_4550.html , cu acelea ar trebui sa-ti mearga...

Pe de alta parte la X4000 si X4500 au fost probleme, intr-adevar nu mai vedea imprimanta cartusul reincarcat, dar nu am auzit sa fie asta si la 4550. Incearca cu cart normale si da-ne de stire pls.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse -> Intretinere, Kit-uri de refill, cerneluri / Maintenance, Refill kits, Inks Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community