Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse
Consumabilele sunt pasiunea noastra!
Vanzari online: www.mediatec.ro
 
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Probleme la HP F2480

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse -> Cartuse inkjet - probleme de exploatare/ Inkjet cartridges - operational issues
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
dumy7



Data înscrierii: 30/Iun/2010
Mesaje: 6

MesajTrimis: Lun Noi 01, 2010 9:01 pm    Titlul subiectului: Probleme la HP F2480 Răspunde cu citat (quote)

A luat-o razna rau de tot,am avut o problema la cartusul negru ,l-am schimbat dupa cum m-ati sfatuit, am luat unul nou pe care l-am incarcat o data a mers foarte bine si acum imi scoate foaia foarte ciudata... nu stiu ce s-a intamplat cu ea.o sa pun o imagine cu o pagina printata sa vedeti, poate imi recomandati ceva cartuse universale/multifunctionale caci astea de la HP sunt niste .......

Multumesc anticipat pt raspunsuri

Aceasta este imaginea, asa imi scoate printurile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mediatecar
Site Admin


Data înscrierii: 16/Noi/2007
Mesaje: 2406

MesajTrimis: Mar Noi 02, 2010 8:03 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ce probleme ai avut cu primul cartus? Da-ne link-ul catre topicul unde te-am sfatuit sa-l schimbi.

Si de ce nu ai scris acolo mai departe?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
dumy7



Data înscrierii: 30/Iun/2010
Mesaje: 6

MesajTrimis: Mar Noi 02, 2010 3:27 pm    Titlul subiectului: Imi dadea eroare Răspunde cu citat (quote)

mediatecar a scris:
Ce probleme ai avut cu primul cartus? Da-ne link-ul catre topicul unde te-am sfatuit sa-l schimbi.

Si de ce nu ai scris acolo mai departe?


http://****mediatec.ro/phpBB2/viewtopic.php?p=4526#4526 problema anterioara.Am crezut ca nu s mai muta nimeni acolo si am nevoie de un raspuns
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mediatecar
Site Admin


Data înscrierii: 16/Noi/2007
Mesaje: 2406

MesajTrimis: Mar Noi 02, 2010 3:29 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dupa poza aceea nu-mi dau seama ce s-a putut intampla cu cartusul, dar e clar ca nu e ceva ok... Din pacate personal nu-mi dau seama ce poate fi, sa vedem daca nu a mai vazut cineva asa o manifestare ciudata.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
dumy7



Data înscrierii: 30/Iun/2010
Mesaje: 6

MesajTrimis: Mar Noi 02, 2010 3:34 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mediatecar a scris:
Dupa poza aceea nu-mi dau seama ce s-a putut intampla cu cartusul, dar e clar ca nu e ceva ok... Din pacate personal nu-mi dau seama ce poate fi, sa vedem daca nu a mai vazut cineva asa o manifestare ciudata.

A mers absolut normal pana la prima incarcare l-am incarcat si a doua oara si la ceva timp (2 saptamani) cam 50 de printuri a luato razna. Nu stiu ce are,poate ar trebui trimisa imprimanta la garantie??? sa fie din ea?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mediatecar
Site Admin


Data înscrierii: 16/Noi/2007
Mesaje: 2406

MesajTrimis: Mar Noi 02, 2010 4:00 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Asta are rost doar daca inlocuiesti cartusul si-ti face la fel cu cel nou. De data asta insa, tinand cont ca vrei sa apelezi la garantie, baga in el cartuse originale si nu sufla o vorba de refill sau compatibile ca stramba aia din nas si s-ar putea sa-ti faca probleme.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
dumy7



Data înscrierii: 30/Iun/2010
Mesaje: 6

MesajTrimis: Mar Noi 02, 2010 5:32 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ala original nu mai functioneaza,asta nou este identic cu acela...se cunoaste ca am incarcat pt ca am intepat aptipildu ala de pe cartus. cred ca o so arunc pe geam si gata
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse -> Cartuse inkjet - probleme de exploatare/ Inkjet cartridges - operational issues Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community