Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse
Consumabilele sunt pasiunea noastra!
Vanzari online: www.mediatec.ro
 
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Merge refill la Lexmark X3550 ?

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse -> Intretinere, Kit-uri de refill, cerneluri / Maintenance, Refill kits, Inks
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
mediatecar
Site Admin


Data înscrierii: 16/Noi/2007
Mesaje: 2406

MesajTrimis: Mie Ian 30, 2008 11:29 am    Titlul subiectului: Merge refill la Lexmark X3550 ? Răspunde cu citat (quote)

stelica a scris:
Am cumparat o multifunctionala Lexmark x3550.A venit cu cartuse #23;#24.Acestea fiind cartuse "return" care nu le mai poti incarca,au cip.
Cand sau golit,am cumparat de la MEDIATEC cartuse #34;#35.
Dupa ce se vor goli,aceste cartuse #34;#35 se mai pot incarca ?
Multifunctionala va recunoaste cartusele incarcate sau are un soft care recunoaste numai cartusele originale. Cu aceasta ocazie vreau sa multumesc. MEDIATEC pentru ca mi-au trimis comanda in mai putin de 48 de ore.
Daca nu imi va recunoaste cartusele dupa ce le voi incarca voi arunca multifunctionala cu toate ca este foarte rapida si calitate la imprimare. Multumesc celor care imi poate da un raspuns.


Teoretic se pot reincarca, gasesti consumabilele aici http://****mediatec.ro/mt_main.php?st=1&marca=Lexmark&model=X%203550&tip=inkjet

Daca iti face figuri, anunta-ne si pe noi, dar pls pe forum.
Am pus topicul aici in ideea ca poate ne spune cineva daca a mai refillat, dar dupa stiinta mea e ok. Si, in general, hai sa discutam pe forum si nu cu mesaje private, mai ales daca e subiect susceptibil de a fi de interes mai larg, ok?

Merci de aprecieri!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
moneytehnik



Data înscrierii: 21/Mai/2008
Mesaje: 2

MesajTrimis: Mie Mai 21, 2008 2:30 pm    Titlul subiectului: lexmark x 2550 Răspunde cu citat (quote)

As dori sa cumpar si eu cartusele 34 si 35 pentru a le inlocui pe 28 si 29 la un lexmark x2550 ,conditia find sa le vada imprimanta la urmatorul refill. Ma poate asigura cineva de acest lucru?
Costa cartusele cat imprimanta.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mediatecar
Site Admin


Data înscrierii: 16/Noi/2007
Mesaje: 2406

MesajTrimis: Mie Mai 21, 2008 5:13 pm    Titlul subiectului: Re: lexmark x 2550 Răspunde cu citat (quote)

moneytehnik a scris:
As dori sa cumpar si eu cartusele 34 si 35 pentru a le inlocui pe 28 si 29 la un lexmark x2550 ,conditia find sa le vada imprimanta la urmatorul refill. Ma poate asigura cineva de acest lucru?
Costa cartusele cat imprimanta.


Stiu. Refill merge, altfel nu ar fi pe site-ul Mediatec kit.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse -> Intretinere, Kit-uri de refill, cerneluri / Maintenance, Refill kits, Inks Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community