Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse
Consumabilele sunt pasiunea noastra!
Vanzari online: www.mediatec.ro
 
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

HP PSC-LISTEAZA NUMAI COLOR

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse -> Cartuse inkjet - probleme de exploatare/ Inkjet cartridges - operational issues
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
viorel.20cm



Data înscrierii: 15/Sep/2010
Mesaje: 166
Locație: Rm.Valcea

MesajTrimis: Mie Dec 22, 2010 12:48 pm    Titlul subiectului: HP PSC-LISTEAZA NUMAI COLOR Răspunde cu citat (quote)

Salutare,
Am un psc1610,care nu listeaza negru,ci numai color.Si mai are o problema care cred ca are legatura,adica,
Cand i-i bag cartusele,imi spune pe rand la fiecare ca 'sunt uzate"desii colorul e nou,si black-ul sigur e bun.Apoi cere pagina de aliniere,listeaza pagina si cu negru,dar nu i-mi cere sa o introduc la si la scaner,pt.alinirea acestuia,i-i dau ok,si e ready.Dar la copiere si listare nu listeaza black.
Chiar nu stiu de ce,Sincer nu am mai intalnit problema asta.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
zzozzo
Site Admin


Data înscrierii: 12/Ian/2009
Mesaje: 324
Locație: Arad

MesajTrimis: Lun Mai 02, 2011 10:28 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ati incercat si cu un alt cartus black?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse -> Cartuse inkjet - probleme de exploatare/ Inkjet cartridges - operational issues Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community