Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse
Consumabilele sunt pasiunea noastra!
Vanzari online: www.mediatec.ro
 
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Problema la USB la un HP C5280

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse -> Cartuse inkjet - probleme de exploatare/ Inkjet cartridges - operational issues
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
gpcsnet



Data înscrierii: 13/Oct/2009
Mesaje: 15

MesajTrimis: Vin Mai 27, 2011 3:27 pm    Titlul subiectului: Problema la USB la un HP C5280 Răspunde cu citat (quote)

Salutare!
Daca aveti un manual de service pentru un HP PHOTOSMART C5280 All-In-One dati un share.

Nu mai recunoaste PC-ul imprimanta pe USB.


Multam!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
zarzarel



Data înscrierii: 07/Mar/2009
Mesaje: 541
Locație: urlati

MesajTrimis: Sâm Mai 28, 2011 9:01 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

schimba cablul usb cu unul nou...daca nici asa nu o recunoaste, ai probleme de la mufa usb a imprimantei....bafta
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
gpcsnet



Data înscrierii: 13/Oct/2009
Mesaje: 15

MesajTrimis: Mar Iun 28, 2011 4:06 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am schimbat cablu iti dai seama!
Am cumparat de pe ebay o placa din USA numai ca am probleme ca este pe zona 2 (USA) si trebuie trecuta in zona 4 ( europa)

Aveti idee cum se poate face?

Multam!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
gpcsnet



Data înscrierii: 13/Oct/2009
Mesaje: 15

MesajTrimis: Mie Iun 29, 2011 12:17 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am rezolvat cu shimbarea de zona
O sa postez operatiunea
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
mediatecar
Site Admin


Data înscrierii: 16/Noi/2007
Mesaje: 2406

MesajTrimis: Mie Iun 29, 2011 2:21 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ai si deschis in m multe locuri toPicul pe acest subiect Sad , te rog pe viitor sa te limitezi la o postare pe tema nu te mai rasfira. Calea de urmat inteleg ca este cea postata aici: http://****mediatec.ro/phpBB2/viewtopic.php?t=1066&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse -> Cartuse inkjet - probleme de exploatare/ Inkjet cartridges - operational issues Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community