Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse
Consumabilele sunt pasiunea noastra!
Vanzari online: www.mediatec.ro
 
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

lexmark 2550

 
Crează un subiect nou   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse -> Intretinere, Kit-uri de refill, cerneluri / Maintenance, Refill kits, Inks
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
dornik27



Data înscrierii: 22/Iul/2008
Mesaje: 2
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Mar Iul 22, 2008 6:46 am    Titlul subiectului: lexmark 2550 Răspunde cu citat (quote)

salutare! am shi eu o mare dilema, am tot citit pe ici crezand ca nu mai e nevoie sa imi spun si eu problema dar se pare k nu mam lamurit. asta e st mai greu de cap putin. am un lexmark 2550x si dupa ce am reancarcat cartusele originale 1 data imprim nu le mai recunoaste, de ce? e amnezica? si in zadar sa spun k iam reinstalat softul, am sters contactele acelea,etc. ce sa fac?
cum sa fac? cu cine pot sa iau si eu legatura? va rog mult ajutatima. cu stima si respect.....!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
mediatecar
Site Admin


Data înscrierii: 16/Noi/2007
Mesaje: 2406

MesajTrimis: Mar Iul 22, 2008 8:27 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ti-am raspuns dincolo, unde problema a fost lamurita, in sensul ca acele cartuse NU sunt reincarcabile.
Cumpara-ti cartuse reincarcabile, e unica solutie.
Aici ai cartusele: http://****mediatec.ro/i/1/Lexmark/X_2550.html

Dupa cum vezi, nu exista in aceasta pagina (deservite de kit-urile de reincarcare) cartusele tale din imprimanta, ci cartusele 34 si 35, doar acelea se pot reincarca.

Inchid subiectul aici, daca mai vrei alte informatii scrii dincolo.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse -> Intretinere, Kit-uri de refill, cerneluri / Maintenance, Refill kits, Inks Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community