Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse
Consumabilele sunt pasiunea noastra!
Vanzari online: www.mediatec.ro
 
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

lexmark 24016SE (pt E230, E240, E330, EE332. E340, E342)

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse -> Cartuse laser,imprimante laser - probleme de exploatare, refill, intretinere / Laser printers and cartridges - operational issues, refill, maintenance
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Mircea Jivulescu



Data înscrierii: 10/Mar/2009
Mesaje: 11
Locație: Timisoara

MesajTrimis: Joi Iul 23, 2009 11:19 pm    Titlul subiectului: lexmark 24016SE (pt E230, E240, E330, EE332. E340, E342) Răspunde cu citat (quote)

Buna ziua,

veau sa incarc un lexmark 24016SE (folosit in imprimantele E230, E240, E330, E332. E340, E342). Aveti materiale (toner&chip) disponibile pentru job-ul asta?

O zi buna,

Mircea Jivulescu
_________________
mircea.jivulescu@gmail****
****printpanormus.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
mediatecar
Site Admin


Data înscrierii: 16/Noi/2007
Mesaje: 2406

MesajTrimis: Vin Iul 24, 2009 9:19 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da.

Scrieti la arad@mediatec.ro sau la tel 0257282844 / 0732.335.092 sau 0372.950.004 pentru detalii.

Si solicitarile comerciale pls la numerele de contact comerciale de-aci http://****mediatec.ro/contact , nu pe forum. Pe forum discutam tehnica si ne imprietenim, business la tel sau mail. Cool

Merci.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mircea Jivulescu



Data înscrierii: 10/Mar/2009
Mesaje: 11
Locație: Timisoara

MesajTrimis: Vin Iul 24, 2009 11:56 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mediatecar a scris:
Da.

Scrieti la arad@mediatec.ro sau la tel 0257282844 / 0732.335.092 sau 0372.950.004 pentru detalii.

Si solicitarile comerciale pls la numerele de contact comerciale de-aci http://****mediatec.ro/contact , nu pe forum. Pe forum discutam tehnica si ne imprietenim, business la tel sau mail. Cool

Merci.


Multumesc mult de raspuns. Am trimis preventiv email si la adresa indicata, dar pana acum nimic. Mai astept un pic. Puteti sa stergeti topic-ul ca sa nu incarcam degeaba forumul.

O zi buna,

Mircea Jivulescu
_________________
mircea.jivulescu@gmail****
****printpanormus.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
mediatecar
Site Admin


Data înscrierii: 16/Noi/2007
Mesaje: 2406

MesajTrimis: Vin Iul 24, 2009 12:31 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am dat datele de contact de pe site la directorul PR, va va suna in cel mai scurt timp posibil la numarul afisat la CONTACT.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mircea Jivulescu



Data înscrierii: 10/Mar/2009
Mesaje: 11
Locație: Timisoara

MesajTrimis: Vin Iul 24, 2009 8:52 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mediatecar a scris:
Am dat datele de contact de pe site la directorul PR, va va suna in cel mai scurt timp posibil la numarul afisat la CONTACT.


Am primit toate detaliile. Multumesc foarte mult pentru disponibilitate si promptitudine.

O zi buna,

Mircea Jivulescu
_________________
mircea.jivulescu@gmail****
****printpanormus.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse -> Cartuse laser,imprimante laser - probleme de exploatare, refill, intretinere / Laser printers and cartridges - operational issues, refill, maintenance Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community