Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse
Consumabilele sunt pasiunea noastra!
Vanzari online: www.mediatec.ro
 
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Canon mp210 problema

 
Crează un subiect nou   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse -> Cartuse inkjet - probleme de exploatare/ Inkjet cartridges - operational issues
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
ciumpa



Data înscrierii: 22/Oct/2009
Mesaje: 1

MesajTrimis: Joi Oct 22, 2009 10:12 am    Titlul subiectului: Canon mp210 problema Răspunde cu citat (quote)

Am si eu o imprimanta Canon MP210 si nu am mai folosito de ceva vreme.... !!! Care ar fi problemele:

1. Mi se aprind si se sting toate beculetele de la ia... Neutral. si nu pot face absolut nimic...

2.Imi apare asta http://filezone.ro/pfile.php?file_id=19689
Cum se poate remedia aceasta problema Confused ?!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
zarzarel



Data înscrierii: 07/Mar/2009
Mesaje: 541
Locație: urlati

MesajTrimis: Vin Oct 23, 2009 8:48 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cumperi cartus color nou si il inlocuiesti.altfel nu se poate remedia.vezi ca s-a mai discutat despre problema asta pe forum, pe la cartuse inkjet.ziua buna si spor la treaba.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mediatecar
Site Admin


Data înscrierii: 16/Noi/2007
Mesaje: 2406

MesajTrimis: Vin Oct 23, 2009 9:45 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

...plus ca aici esti total offtopic, aceasta sectiune de forum se numeste
"SITE : opinii, sugestii, propuneri"
Mut subiectul la inkjet, dar il si inchid pt ca exista alt topic deschis pe aceeasi tema.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse -> Cartuse inkjet - probleme de exploatare/ Inkjet cartridges - operational issues Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community