Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse
Consumabilele sunt pasiunea noastra!
Vanzari online: www.mediatec.ro
 
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Buna seara

 
Crează un subiect nou   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse -> Cartuse inkjet - probleme de exploatare/ Inkjet cartridges - operational issues
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
nicuandrey



Data înscrierii: 26/Mai/2010
Mesaje: 41
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Joi Dec 09, 2010 8:36 pm    Titlul subiectului: Buna seara Răspunde cu citat (quote)

Buna seara , am si eu o intrebare am reancarcat cartusele la o imptimanta canon pixma mp250 de mai multe ori de 3 sau 4 ori dar acum de cand le-am incaracat ultima data im scoate pozele cu dungi pe ele , care ar fi problema , multumesc ?
_________________
****killerhero.ucoz****
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
mediatecar
Site Admin


Data înscrierii: 16/Noi/2007
Mesaje: 2406

MesajTrimis: Vin Dec 10, 2010 8:35 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ti s-a infundat capul de printare.

Citeste acest topic http://****mediatec.ro/phpBB2/viewtopic.php?t=3&start=0 (primele postari) si daca te simti in stare fa tu desfundarea, daca nu du capul de printare la o firma specializata din localitatea ta la desfundat.

S-a mai vorbit atat de imprimanta ta cat si de fenomenul de infundare a cartuselor in alte locuri de pe forum, deci daca dupa ce citesti mai ai intrebari pune-le la topicul unde ti-am dat link mai sus, pe acesta il blochez sa nu mai scriem aici ci dincolo, multumesc!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse -> Cartuse inkjet - probleme de exploatare/ Inkjet cartridges - operational issues Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community