Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse
Consumabilele sunt pasiunea noastra!
Vanzari online: www.mediatec.ro
 
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Problema cartuse Canon Pixma MP550

 
Crează un subiect nou   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse -> Cartuse inkjet - probleme de exploatare/ Inkjet cartridges - operational issues
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
BuBu



Data înscrierii: 05/Ian/2011
Mesaje: 1

MesajTrimis: Mie Ian 05, 2011 2:28 pm    Titlul subiectului: Problema cartuse Canon Pixma MP550 Răspunde cu citat (quote)

Buna ziua.
Am reincarcat cartusele, dar imi spune chestia asta: The remaining level of the following ink cannot be corectly detected. Replace the ink tank...se refera la magenta si cyan.
Le-am mai incarcat o data pe toate, dar atunci nu am avut problema asta decat ca nu imi arata cat tus mai am.
Care ar fi solutia? Acum de fiecare data cand se termina trebuie sa iau cartuse noi? Asa dau mai multi bani decat am dat pe multifunctionala Sad

Multumesc.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mediatecar
Site Admin


Data înscrierii: 16/Noi/2007
Mesaje: 2406

MesajTrimis: Joi Ian 06, 2011 11:54 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

vezi ca este topic descis pe tema asta aici, te rog acolo continua discutia:
http://****mediatec.ro/phpBB2/viewtopic.php?t=192&highlight=mp550

Aici inchid.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse -> Cartuse inkjet - probleme de exploatare/ Inkjet cartridges - operational issues Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community