Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse
Consumabilele sunt pasiunea noastra!
Vanzari online: www.mediatec.ro
 
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Probleme cu cartuse pt imprimanta EPSON STYLUS DX 4400

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse -> Cartuse inkjet - probleme de exploatare/ Inkjet cartridges - operational issues
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
gamancosmin



Data înscrierii: 13/Dec/2008
Mesaje: 1
Locație: Timisoara

MesajTrimis: Sâm Dec 13, 2008 8:56 am    Titlul subiectului: Probleme cu cartuse pt imprimanta EPSON STYLUS DX 4400 Răspunde cu citat (quote)

Am cumparat de la Mediatec cu factura nr:2074002 din 03.12.2008 un set de cartuse + un cartus negru si nu imi recunoaste imprimanta,mai explicit nu vrea sa scrie...nu elibereaza cerneala...le vede ca nu is originale dar nu scrie,e ca si cum le am dar is tot sigilate.As dori sa trimiteti un curier sa le pot inapia la mediatec si sa le verifice si sa imi trimite altele.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
mediatecar
Site Admin


Data înscrierii: 16/Noi/2007
Mesaje: 2406

MesajTrimis: Lun Dec 15, 2008 10:19 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Asadar, desi imprimanta ta e din decembrie anul trecut se pare ca nu recunoaste cartusele desi le-am schimbat.
TE ROG SA NE INFORMEZI DACA IMPRIMANTA MERGE OK CU ORIGINALE.

Am lasat doar acest post DIN CELE TREI PE CARE LE-AI DESCHIS, raspunde te rog aici si nu mai deschide topic nou.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse -> Cartuse inkjet - probleme de exploatare/ Inkjet cartridges - operational issues Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community