Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse
Consumabilele sunt pasiunea noastra!
Vanzari online: www.mediatec.ro
 
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

MP160

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse -> IMPRIMANTE - opinii, raport calitate/pret si costuri pe pagina, discutii generale / Printers - opinions, quality/price ratio, general discussions
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Shofa



Data înscrierii: 21/Apr/2009
Mesaje: 50

MesajTrimis: Mar Mai 26, 2009 9:25 am    Titlul subiectului: MP160 Răspunde cu citat (quote)

Am primit azi un canon pixma mp160 care nu mai vede cartusu negru nici sa l !@#$%, am schimbat vreo 5 si tot nimic, ce ii dus la el carrier sau flatt ul?
_________________
K♠AED
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mediatecar
Site Admin


Data înscrierii: 16/Noi/2007
Mesaje: 2406

MesajTrimis: Mar Mai 26, 2009 9:54 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Hai ca e tare semnatura ta, cred ca speri sa fie vre-un mesaj de la ceva civilizatie extraterestra receptionata de imprimanta ta si il lasi acolo pana ii dam careva de capat?! LOOL Laughing Laughing Laughing

Revenind la problema ta, exclud din start ca ar fi jeg pe la pinii aceia ce fac contact cu cartusul, ma refer desigur la partea din suport care asigura legatura electrica intre cartus si imprimanta, ca nu pari aterizat de ieri in domeniu. Singura explicatie e ca s-a dus la #@!&!! vreo lipitura sau m multe dintre banda si carrier, sau s-a dus chiar banda, nu stiu exact cum arata treaba la tine dar ala-i bai mare!... Crying or Very sad
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Shofa



Data înscrierii: 21/Apr/2009
Mesaje: 50

MesajTrimis: Mar Mai 26, 2009 10:06 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bineinteles ca o las ( chiar cred in existenta extraterestrilor, ari fi ridicol sa fim singurii ocupanti ai galaxiei / universului ) Razz

Si daca schimb flatt u sau carrieru cu unu de la un pixma ip2200 merge?
Ma gandesc ca daca merg pe acelasi model de cartus ( pg 40/50: cl 41/51) poate merge.....
_________________
K♠AED
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mediatecar
Site Admin


Data înscrierii: 16/Noi/2007
Mesaje: 2406

MesajTrimis: Mar Mai 26, 2009 10:10 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Uhhh.. asta cu "poate".... pot sa-ti dau un singur raspuns cert:
K♠AED

Mr. Green
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse -> IMPRIMANTE - opinii, raport calitate/pret si costuri pe pagina, discutii generale / Printers - opinions, quality/price ratio, general discussions Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community