Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse
Consumabilele sunt pasiunea noastra!
Vanzari online: www.mediatec.ro
 
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Konica Minolta Magicolor 5450

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse -> Cartuse laser,imprimante laser - probleme de exploatare, refill, intretinere / Laser printers and cartridges - operational issues, refill, maintenance
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
MariusV



Data înscrierii: 22/Oct/2008
Mesaje: 67
Locație: Urziceni

MesajTrimis: Lun Mai 25, 2009 11:29 am    Titlul subiectului: Konica Minolta Magicolor 5450 Răspunde cu citat (quote)

Buna ziua,
Se poate face refill la aceasta imprimanta?

Stima,
MariusV
_________________
Nu forța, încearcă un ciocan mai mare!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mediatecar
Site Admin


Data înscrierii: 16/Noi/2007
Mesaje: 2406

MesajTrimis: Lun Mai 25, 2009 12:47 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Chipurile costa vreo 23 de lei cu tot cu tva, pret de reseller. Probabil un 26 sau 27 pret de end-user, ideea e ca inca nu am gasit tonerul (praful).

Revin imediat ce am noutati, am lansat cateva "sfori" prin EU Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
zzozzo
Site Admin


Data înscrierii: 12/Ian/2009
Mesaje: 324
Locație: Arad

MesajTrimis: Lun Mai 25, 2009 1:24 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

este si toner, e cel de Minolta MagicColor 2550, pret end-user Mediatec ~123 lei TVA inclus per flacon (cel negru avand 220 gr., iar cele color avand 175 gr.)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
MariusV



Data înscrierii: 22/Oct/2008
Mesaje: 67
Locație: Urziceni

MesajTrimis: Mar Mai 26, 2009 7:04 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sa vad ce zice sefu' si o sa fac comanda Cool

Stima,
MariusV
_________________
Nu forța, încearcă un ciocan mai mare!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mediatecar
Site Admin


Data înscrierii: 16/Noi/2007
Mesaje: 2406

MesajTrimis: Mar Mai 26, 2009 8:28 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ala e frate, poti sa ai incredere mai ceva ca in mine cand scrie ceva zzozzo, ce naiba, in el mai mult decat in mine pt simplul motiv ca daca scrie balarii... HARSHT!!!! Ii tai din salariu! Haaiiaaahhhhh!!!!!
Pe cand eu daca scriu balarii... ma mananca doar rushinea, eh?!... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Cool Cool Cool Laughing Laughing Laughing

Deci, ce scrie zzozzo e cam sfant, va zic eu! Pe probate!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MariusV



Data înscrierii: 22/Oct/2008
Mesaje: 67
Locație: Urziceni

MesajTrimis: Mar Mai 26, 2009 11:39 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ar mai fi ceva,sa ma risc sa-i fac eu refill-ul?
Laser color am incarcat o singura data niste CLP-300 care se incarca foarte usor!
Pe cand la KM 5450 cartusele sunt mai ciudate si sa le incarc eu fara nici un fel de instructiuni mi se pare cam periculos.
_________________
Nu forța, încearcă un ciocan mai mare!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mediatecar
Site Admin


Data înscrierii: 16/Noi/2007
Mesaje: 2406

MesajTrimis: Mar Mai 26, 2009 3:43 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Laughing SCUZA-MA DAR: ce dreaq ai de pierdut??

Fa refilul fara frica, si asa daca nu faci ceva bine, ce?... omu si asa le arunca, nu?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MariusV



Data înscrierii: 22/Oct/2008
Mesaje: 67
Locație: Urziceni

MesajTrimis: Lun Iun 01, 2009 10:50 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Intre timp am renuntat la ideea de a le reincarca singur,mai nou service-ul cu care lucram incarca si laser color Very Happy asa ca nu are rost sa-mi mai bat capul.

Oricum multumesc pentru ajutor Cool

MariusV
_________________
Nu forța, încearcă un ciocan mai mare!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mediatecar
Site Admin


Data înscrierii: 16/Noi/2007
Mesaje: 2406

MesajTrimis: Mar Iun 02, 2009 8:35 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cu placere, important e ca ai rezolvat!
Te asteptam din nu pe la noi, tu sau prieteni de-ai tai, cu orice problema din domeniu! Cool

Papa
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse -> Cartuse laser,imprimante laser - probleme de exploatare, refill, intretinere / Laser printers and cartridges - operational issues, refill, maintenance Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community