Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse
Consumabilele sunt pasiunea noastra!
Vanzari online: www.mediatec.ro
 
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

pt ce este bun adf-ul

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse -> IMPRIMANTE - opinii, raport calitate/pret si costuri pe pagina, discutii generale / Printers - opinions, quality/price ratio, general discussions
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
annymarie



Data înscrierii: 26/Mai/2010
Mesaje: 3

MesajTrimis: Mie Mai 26, 2010 9:36 am    Titlul subiectului: pt ce este bun adf-ul Răspunde cu citat (quote)

Buna ziua! Ma intereseaza si pe mine un Multifunctional Canon i-SENSYS MF4140 dar mi s-a spus ca ar fi mai bun Multifunctional Canon i-SENSYS MF4150 ptr ca are adf. Va rog un raspuns pt o nestiutoare
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mediatecar
Site Admin


Data înscrierii: 16/Noi/2007
Mesaje: 2406

MesajTrimis: Mie Mai 26, 2010 10:05 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ADF inseamna Automatic Document Feeder, adica alimentator automat de documente, si e foarte util la multifunctionalele cu fax pentru ca nu de putine ori este nevoie sa se transmita multiple pagini pe fax (sa zicem 10 pagini), si nu e totuna sa le pui pe ADF si sa si le traga aparatul in ordine si sa le faxeze, sau sa stai sa alimentezi manual fiecare pagina in parte in fax, chestie deeficienta, poate ai altceva mai bun de facut in timpul ala.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
annymarie



Data înscrierii: 26/Mai/2010
Mesaje: 3

MesajTrimis: Mie Mai 26, 2010 10:12 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Multumesc pt raspuns. Nu il iau pt fax doar pt imprimanta
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mediatecar
Site Admin


Data înscrierii: 16/Noi/2007
Mesaje: 2406

MesajTrimis: Mie Mai 26, 2010 10:25 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Draga mea, ACUM il iei doar pentru imprimanta, dar maine sau peste un an vei vrea sa copiezi poate 25 de pagini sau sa trimiti tot atatea prin fax. Asa ca paza buna trece primejdia rea. Smile Cu ADF merge mult mai easy.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
deyoo



Data înscrierii: 15/Mai/2010
Mesaje: 50

MesajTrimis: Mie Mai 26, 2010 4:47 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sunt convins ca nu peste mult timp o sa iti multumesti ca ai achizitionat un multifunctional cu functia ADF. Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
annymarie



Data înscrierii: 26/Mai/2010
Mesaje: 3

MesajTrimis: Mar Iun 01, 2010 11:24 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Multumesc pt ajutor. Pe mine ma intereseaza o imprimanta care sa se poata reincarca, sa pot folosi scanerul chiar daca nu am toner, daca se poate sa scaneze fata verso, pana in 1000lei. La munca am canon i sensys mf 4120 si sunt f multumita dar daca imi recomandati ceva mai bun va multumesc
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mediatecar
Site Admin


Data înscrierii: 16/Noi/2007
Mesaje: 2406

MesajTrimis: Mie Iun 02, 2010 7:49 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

E ok, nu vad ce ti-as putea recomanda diferit.
Poate are altcineva vreo idee? Mai astept opinii.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse -> IMPRIMANTE - opinii, raport calitate/pret si costuri pe pagina, discutii generale / Printers - opinions, quality/price ratio, general discussions Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community