Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse
Consumabilele sunt pasiunea noastra!
Vanzari online: www.mediatec.ro
 
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Recomandare imprimanta CD/DVD

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse -> IMPRIMANTE - opinii, raport calitate/pret si costuri pe pagina, discutii generale / Printers - opinions, quality/price ratio, general discussions
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
madmaus



Data înscrierii: 11/Feb/2010
Mesaje: 8

MesajTrimis: Vin Apr 09, 2010 11:09 am    Titlul subiectului: Recomandare imprimanta CD/DVD Răspunde cu citat (quote)

Pe scurt, am nevoie de o imprimanta (nu e nici o problema daca e multifunctional) care sa fie capabil/a sa imprime pe discuri (discuri imprimabile bineanteles) la care costurile de refill sa fie cat mai mici, sau consumabilele sa fie ieftine daca nu se poate face refill.

Nu am mai avut nici o tangenta cu subiectul imprimat pe discuri, asa ca sunt in pom momentan.

Va multumesc!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Winfast



Data înscrierii: 15/Dec/2008
Mesaje: 36
Locație: Bacau

MesajTrimis: Sâm Apr 17, 2010 10:08 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu am HP Photosmart C5280 de care sunt foarte multumit. Merg cartuse mari XXL si se pot refilla simplu. Am citit totusi ca sunt multif. acelasi model care nu prea se pot refilla. Trebuie studiat.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
mausica



Data înscrierii: 16/Dec/2008
Mesaje: 26
Locație: Arad

MesajTrimis: Dum Apr 25, 2010 1:04 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

canon ip 4500 4600 ...... sunt fan canon la treaba asta nu de alta! Very Happy Laughing
_________________
Sunt praf pulbere fina, si conduc un Focus! Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
johnPTN



Data înscrierii: 17/Apr/2010
Mesaje: 15
Locație: Medias

MesajTrimis: Vin Apr 30, 2010 8:59 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Canon MP630 daca esti tentat de un multifunctional
_________________
Think. That may solve problems.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
mediatecar
Site Admin


Data înscrierii: 16/Noi/2007
Mesaje: 2406

MesajTrimis: Sâm Mai 01, 2010 8:50 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

de acord, si eu sunt fan Canon
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
sistemecissro



Data înscrierii: 22/Sep/2010
Mesaje: 10
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Oct 25, 2010 12:46 pm    Titlul subiectului: Recomandare Răspunde cu citat (quote)

Epson Photo P50...vei ramane surprins de calitate...plus ca mai nou e la promotie..299Ron in CORA
_________________
SISTEME CISS - CALITATE - SUPPORT
****sistemeciss.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse -> IMPRIMANTE - opinii, raport calitate/pret si costuri pe pagina, discutii generale / Printers - opinions, quality/price ratio, general discussions Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community