Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse
Consumabilele sunt pasiunea noastra!
Vanzari online: www.mediatec.ro
 
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Cerneala Inkjet 100 ml

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse -> Intretinere, Kit-uri de refill, cerneluri / Maintenance, Refill kits, Inks
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
xtremeit



Data înscrierii: 25/Noi/2010
Mesaje: 2
Locație: Brasov

MesajTrimis: Joi Noi 25, 2010 3:51 pm    Titlul subiectului: Cerneala Inkjet 100 ml Răspunde cu citat (quote)

Am comandat recent de la dumneavoastra niste cerneala Pt Canon 4600. Inainte venea ambalata in sticlele acelea fainute cu eticheta de made in korea etc. Acum vine ambalata in niste sticle mici gen pet. Sa schimbat furnizorul sau e aceasi cerneala si o luati la vrac de nu mai e ambalata ca inainte. mentionez ca e vb de ambalarea la 100 ml. In alta ordine de idei tot ce am folosit pana acum ca si cerneala de la dumneavoastra merge ireprosabil tinand cont ca inainte de a lua cerneala de pe aici am pus 4 Canon 3600 pe butuci.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Adresa AIM
mediatecar
Site Admin


Data înscrierii: 16/Noi/2007
Mesaje: 2406

MesajTrimis: Joi Noi 25, 2010 5:04 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cerneala in sticlutele "elegante" cum zici tu e ambalata in Koreea, cea in pet-uri e ambalata de noi aici, sub stricta supraveghere, garantata calitatea pentru ca se ambaleaza din vrac de 20L sau 1L la color, dar Mediatec Team garanteaza ca este EXACT acelasi lucru ca in celelalte sticlute. 100%.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
xtremeit



Data înscrierii: 25/Noi/2010
Mesaje: 2
Locație: Brasov

MesajTrimis: Vin Dec 03, 2010 6:25 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Perfect adevarat. Deja am tocat 100 ml din cateva culori si merge ca cea de dinainte fara nici o problema.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Adresa AIM
mediatecar
Site Admin


Data înscrierii: 16/Noi/2007
Mesaje: 2406

MesajTrimis: Lun Dec 06, 2010 9:23 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ma bucur sa aud asta. Spor la treaba and print 4 ever! Smile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse -> Intretinere, Kit-uri de refill, cerneluri / Maintenance, Refill kits, Inks Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community