Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse
Consumabilele sunt pasiunea noastra!
Vanzari online: www.mediatec.ro
 
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

CANON MP190 error E23

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse -> Intretinere, Kit-uri de refill, cerneluri / Maintenance, Refill kits, Inks
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
flotin2011



Data înscrierii: 28/Iun/2011
Mesaje: 9
Locație: Timisoara

MesajTrimis: Joi Iul 14, 2011 2:07 pm    Titlul subiectului: CANON MP190 error E23 Răspunde cu citat (quote)

Am un Canon MP190 care afiseaza urmatoarea eroarea E23, vreun sfat. sau care este metoda de resetare pt CANON MP190 error E23. orice ce parere e binevenita. un detaliu este ca nu trage hartia.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mediatecar
Site Admin


Data înscrierii: 16/Noi/2007
Mesaje: 2406

MesajTrimis: Joi Iul 14, 2011 3:43 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pai E23 este exact Paper feed error, tradus eroare de alimentare cu hartie. Ai verificat daca traseul hartiei nu e blocat de corpuri straine (agrafe, ace, mototoale de hartie etc.... eu am avut pus de copii acolo un capac de suc odata!)?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
flotin2011



Data înscrierii: 28/Iun/2011
Mesaje: 9
Locație: Timisoara

MesajTrimis: Vin Iul 15, 2011 6:13 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

traseu de preluare al hartieil este liber am verificat.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse -> Intretinere, Kit-uri de refill, cerneluri / Maintenance, Refill kits, Inks Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community