Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse
Consumabilele sunt pasiunea noastra!
Vanzari online: www.mediatec.ro
 
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Minolta DI 251 C 1300

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse -> Intretinere, service, trobleshooting / Maintenance, service, troubleshooting
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
serrgyus



Data înscrierii: 19/Noi/2009
Mesaje: 63

MesajTrimis: Mar Oct 11, 2011 11:21 am    Titlul subiectului: Minolta DI 251 C 1300 Răspunde cu citat (quote)

Buna, am un copiator Minolta DI 251, cand apas butonul verde de copiere se aude un huruit in spate si imi da cod C1300 si nu scoate pagina. Ce se poate face? Multumec.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
serrgyus



Data înscrierii: 19/Noi/2009
Mesaje: 63

MesajTrimis: Sâm Oct 29, 2011 1:02 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Buna, am scos flaconul de toner si am dat o copiere... a mers fara probleme, am pus flaconul inapoi si am facut o copiere fatza/ verso.... totul ok. Cred ca e ceva contact imperfect...important e ca acuma merge.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse -> Intretinere, service, trobleshooting / Maintenance, service, troubleshooting Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community