Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse
Consumabilele sunt pasiunea noastra!
Vanzari online: www.mediatec.ro
 
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Deschidere service incarcari cartuse

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse -> IMPRIMANTE - opinii, raport calitate/pret si costuri pe pagina, discutii generale / Printers - opinions, quality/price ratio, general discussions
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
maha90



Data înscrierii: 21/Mar/2012
Mesaje: 4
Locație: Bucresti

MesajTrimis: Dum Mar 25, 2012 1:28 am    Titlul subiectului: Deschidere service incarcari cartuse Răspunde cu citat (quote)

Salut, nu stiu sigur daca postez unde trebuie asa ca scuze moderatorilor:).
Sunt destul de nou in meserie, am 1 an experienta in tonere si cartuse, am incarcat destul de multe modele si as vrea sa-mi fac o mica afacere.
Am facut o lista cu cartuse si preturile lor de incarcare si ma gandeam s-o trimit la firme ... poate, poate prind un contract cu o firma.

Eu in mare mi am facut bugetul de cheltuieli, dar as dori sa stiu daca aveti idee cam cat duce o utilare a unui service de genu...cam ce trebuie sa fie totul ok. Sau daca e mai usor sa-mi spuneti voi ce folositi la reincarcari (poate imi lipseste mie acum ceva) si imi calculez eu bugetul:)

Credeti ca mai am sanse sa intru pe piata acum, mai ales ca sunt firme pe toate drumurile care se ocupa:)
Eu nu vreau sa-mi fac magazin, ci doar un service undeva intr-un garaj si sa contractez firme si sa am cat mai putine cheltuieli.

salut
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
minooo



Data înscrierii: 27/Mar/2012
Mesaje: 2

MesajTrimis: Mar Mar 27, 2012 12:54 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sa fii vanzatorul final sau prin intermediari?
_________________
Imprimante Electorale Ieftine
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
maha90



Data înscrierii: 21/Mar/2012
Mesaje: 4
Locație: Bucresti

MesajTrimis: Mar Mar 27, 2012 8:07 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

vanzator final, sa incarc si sa vand catre firme cu care am contract sau intelegere sa incarce la mine cu preturi bune
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse -> IMPRIMANTE - opinii, raport calitate/pret si costuri pe pagina, discutii generale / Printers - opinions, quality/price ratio, general discussions Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community