Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse
Consumabilele sunt pasiunea noastra!
Vanzari online: www.mediatec.ro
 
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Epson 660..Probleme printare DVD

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse -> Cartuse inkjet - probleme de exploatare/ Inkjet cartridges - operational issues
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
iulian123456



Data înscrierii: 18/Iun/2012
Mesaje: 2

MesajTrimis: Lun Iun 18, 2012 10:05 pm    Titlul subiectului: Epson 660..Probleme printare DVD Răspunde cu citat (quote)

Buna ziua am si eu o problema cu printatul pe DVD. Imi scoate pe culoarea negru la poza o dunga in partea dreapta a DVD`ului la mijloc. Nu mai stiu ce sa ii fac. Va vrog sa ma ajutati. Va multumesc mult
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
DEXTER



Data înscrierii: 13/Apr/2010
Mesaje: 5

MesajTrimis: Lun Iul 02, 2012 4:48 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

am un px720wd si am patit cam aceeasi treaba.Am avut in imprimanta hirtie 10/15 care se agatase pe role(facea si un zgomot urit la printul pe cd)Am tras hirtia afara si s-a rezolvat!Vezi sa nu fi intrat ceva pe acolo!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
iulian123456



Data înscrierii: 18/Iun/2012
Mesaje: 2

MesajTrimis: Mie Sep 12, 2012 11:54 am    Titlul subiectului: PX660 Răspunde cu citat (quote)

Nu e de la hartie am duso si la garatine de 2 ori si tot nu mi`a facuto habar nu au pe lume traiesc astia o las asa ca nu am ce sa ii fac daca mai dati de problema asta poate stiti cum sa o rezolvati
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
silviu83



Data înscrierii: 02/Oct/2012
Mesaje: 10

MesajTrimis: Sâm Oct 13, 2012 12:16 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

dai prea putine informatii ca sa fi corect ajutat
1.de cand ai imprimanta
2.ai folosit vreodata cartuse compatibile/reincarcate
3.ai incarcat cartusele la tine acasa sau la un centru de refill
4.printezi des cu ea sau 1 data pe luna
5. culoarea negru la poza o dunga in partea dreapta a DVD`ului la mijloc
am citit de 3 ori si tot nu imi dau seama ce ai vrut sa spui
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse -> Cartuse inkjet - probleme de exploatare/ Inkjet cartridges - operational issues Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community