Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse
Consumabilele sunt pasiunea noastra!
Vanzari online: www.mediatec.ro
 
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Probleme parcurs foie imprimanta Lexmark E 260

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse -> IMPRIMANTE - opinii, raport calitate/pret si costuri pe pagina, discutii generale / Printers - opinions, quality/price ratio, general discussions
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
neaguionutu



Data înscrierii: 28/Noi/2012
Mesaje: 2

MesajTrimis: Mie Noi 28, 2012 11:30 am    Titlul subiectului: Probleme parcurs foie imprimanta Lexmark E 260 Răspunde cu citat (quote)

Buna ziua !

Am o imprimanta Lexamerk E 260 si am o problema cu parcursul foii in imprimanta.
Mai exact , incerc sa tiparesc ceva si foaia nu poate fi luata din tava pentru a intra spre cuptor.Pe foaie arata urmele la cele doua rotite.
Nu imi dau seama ce senzor care are inchide si deschide circuitul foii in imprimanta este murdar.

O sugestie ceva ? O informatie ?

Multumesc frumos !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
zarzarel



Data înscrierii: 07/Mar/2009
Mesaje: 541
Locație: urlati

MesajTrimis: Mie Noi 28, 2012 10:54 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

salutare.nu e nici un senzor; este pad-ul pe care calca rola care "trage" foaia...se schimba ambele...se curata si portiunea care lasa urme laterale...solutia se numeste platenclene....dar demontarea si montarea aparatului pana la rolele care "lasa urme"...nu este la indemana oricui...cauta, cel putin manualul de service al aparatului si, daca te incumeti la asa ceva, spor la treaba...sa auzim numai de bine.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse -> IMPRIMANTE - opinii, raport calitate/pret si costuri pe pagina, discutii generale / Printers - opinions, quality/price ratio, general discussions Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community