Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse
Consumabilele sunt pasiunea noastra!
Vanzari online: www.mediatec.ro
 
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Diferente intre Konica Minolta DI251 si DI351

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse -> COPIATOARE - opinii, raport calitate/pret si costuri pe pagina, discutii generale / Copiers - opinions, quality/price ratio, general discussions
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
deyoo



Data înscrierii: 15/Mai/2010
Mesaje: 50

MesajTrimis: Vin Feb 18, 2011 1:16 pm    Titlul subiectului: Diferente intre Konica Minolta DI251 si DI351 Răspunde cu citat (quote)

Care sunt diferentele dintre aceste doua modele? Inafara de viteza de copiere (25ppm, fata de 35ppm).
Din cate am inteles unitatile de imagine sunt identice, inafara de 2 picioruse de plastic pe care le are in plus DI351, si pe care daca le indepartezi potriveste perfect pe DI251. corect?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
viorel.20cm



Data înscrierii: 15/Sep/2010
Mesaje: 166
Locație: Rm.Valcea

MesajTrimis: Sâm Feb 19, 2011 8:27 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Salut,
Nu pune problema ca unitatea de imagine e asemanatoare ,fiindca este un lucru bun,este o unitate foarte simpla si ieftin de reconditionat,si nu seamana numai cu di 351,seamana cu toate minoltele DI... existente.
Si.... revenind la comparatia ta dintre di251 si 351, diferenta e de viteza de lucru plus optiunile pe care le are in plus.
Daca intampini probleme cu copiatoarele minolta pot sa te ajut.
bafta,
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
deyoo



Data înscrierii: 15/Mai/2010
Mesaje: 50

MesajTrimis: Sâm Feb 19, 2011 9:52 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

am intampinat o problema majora, am postat la probleme
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
gegecs



Data înscrierii: 18/Mar/2013
Mesaje: 2

MesajTrimis: Mar Mar 19, 2013 4:27 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu am mai vazut de mult, pe cineva care vrea sa achizitioneze o minolta. Nu stiu de ce se pune accent asa mare pe brand-uite... Oricum, mai bine 351 ca are mai multe functii, pe langa viteza si picioruse, cauta specificatiile tehnice mai amanuntite!


_________________________
Gutuie, iti ofera de la whiteboard si markere, pana la genti de lux de laptop si instrumente de scris de lux!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse -> COPIATOARE - opinii, raport calitate/pret si costuri pe pagina, discutii generale / Copiers - opinions, quality/price ratio, general discussions Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community