Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse
Consumabilele sunt pasiunea noastra!
Vanzari online: www.mediatec.ro
 
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Problema Imprimanta de retea Lexmark T640

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse -> IMPRIMANTE - opinii, raport calitate/pret si costuri pe pagina, discutii generale / Printers - opinions, quality/price ratio, general discussions
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
neaguionutu



Data înscrierii: 28/Noi/2012
Mesaje: 2

MesajTrimis: Vin Iul 26, 2013 4:59 pm    Titlul subiectului: Problema Imprimanta de retea Lexmark T640 Răspunde cu citat (quote)

Buna ziua !

Am problema cu o imprimanta de retea Lexmark T640 , care este conectata in retea.

La printare unui document, apare pe imprimanta un mesaj " Print Buffer Now " , dupa care documentul se tipareste dupa 1-2 minute.

Am instalat si driverul imprimantei din nou si tot acelasi lucru se intampla.
Nu stiu de unde ar putea fi.
De la memorie ? Rrebuie adusa la setarile din fabrica , trebuie facut update la Firmware ?


Ma poate ajuta cineva ?

Multumesc frumos !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
zarzarel



Data înscrierii: 07/Mar/2009
Mesaje: 541
Locație: urlati

MesajTrimis: Lun Sep 09, 2013 11:01 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

http://****fixya****/support/t6487271-am_getting_print_buffer_error_lexmark
rola de transfer sau sursa de tensiune.acceseaza linkul de mai sus si procedeaza in consecinta.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse -> IMPRIMANTE - opinii, raport calitate/pret si costuri pe pagina, discutii generale / Printers - opinions, quality/price ratio, general discussions Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community