Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse
Consumabilele sunt pasiunea noastra!
Vanzari online: www.mediatec.ro
 
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

vand imprimanta Canon Pixma IP4200 si placa electronica noua

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse -> Piata de imprimante / Printer Market
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
delta_hd



Data înscrierii: 01/Mai/2009
Mesaje: 6

MesajTrimis: Dum Noi 13, 2011 8:31 pm    Titlul subiectului: vand imprimanta Canon Pixma IP4200 si placa electronica noua Răspunde cu citat (quote)

vand imprimanta Canon Pixma IP4200 functionala si placa electronica noua.
si doua seturi de cartuse.

am o imprimanta care nu printeaza negru cartusul mare dar printeaza toate celelalte (poti scoate un text maro inchis de exemplu si poze care nu au negru. si mai am una care mearge ok (e cea mai veche, probabil s-a pastrat tocmai pt ca am folosit-o)

si mai am o placa electronica nou nouta cumparata pentru o a treia pe care am vandut-o pt carcasa.

pret 1 mil pt asta care nu printeaza negru impreuna cu cerneala, flush, cartuse, tot ce mai am la ea.

1mil pt placa electronica si
2 mil pt pixma IP4200 care e functionala.

este o imprimanta foarte buna, am avut in total 4 la cabinet si acasa. acum am 4 salsung laser color CLP310 autoresetabile care sunt si alea de vanzare, sa zicem 3mil bucata.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mediatecar
Site Admin


Data înscrierii: 16/Noi/2007
Mesaje: 2406

MesajTrimis: Joi Noi 17, 2011 8:31 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ce fel de cabinet?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mircea



Data înscrierii: 20/Mar/2012
Mesaje: 1

MesajTrimis: Mar Mar 20, 2012 10:53 pm    Titlul subiectului: imprimanta ip4200 Răspunde cu citat (quote)

Daca mai aveti imprimanta canon ip4200 cea buna, deci cea care functioneaza fara defecte de imprimare, sunt interesat sa o cumpar.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
YCQ_AG001



Data înscrierii: 05/Iun/2013
Mesaje: 1

MesajTrimis: Lun Feb 17, 2014 1:08 pm    Titlul subiectului: placa electronica Canon Pixma IP4200 Răspunde cu citat (quote)

Daca mai este valabila oferta, ma intereseaza placa electronica.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse -> Piata de imprimante / Printer Market Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community