Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse
Consumabilele sunt pasiunea noastra!
Vanzari online: www.mediatec.ro
 
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

multifunctional Canon MP 610

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse -> IMPRIMANTE - opinii, raport calitate/pret si costuri pe pagina, discutii generale / Printers - opinions, quality/price ratio, general discussions
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
grusu



Data înscrierii: 24/Oct/2008
Mesaje: 49

MesajTrimis: Mar Oct 28, 2008 11:35 am    Titlul subiectului: multifunctional Canon MP 610 Răspunde cu citat (quote)

Stie cineva de unde se mai poate procura in Bucuresti?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mediatecar
Site Admin


Data înscrierii: 16/Noi/2007
Mesaje: 2406

MesajTrimis: Mar Oct 28, 2008 1:08 pm    Titlul subiectului: Re: multifunctional Canon MP 610 Răspunde cu citat (quote)

grusu a scris:
Stie cineva de unde se mai poate procura in Bucuresti?


De ce nu comanzi online? Cu cat e curierul e nesemnificativ fata de cat ai face tu pe tramvaie, metrouri sau mai rau, masina! Laughing

Selgros si Auchan, dar doar produsele cele mai frecvente.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
grusu



Data înscrierii: 24/Oct/2008
Mesaje: 49

MesajTrimis: Mar Oct 28, 2008 1:14 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pai de regula comand online. Chestia e ca nu mai gasesc la nici-unul din magazinele online pe care-l cunosc. De-asta intrebam aici.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mediatecar
Site Admin


Data înscrierii: 16/Noi/2007
Mesaje: 2406

MesajTrimis: Mar Oct 28, 2008 3:01 pm    Titlul subiectului: Re: multifunctional Canon MP 610 Răspunde cu citat (quote)

grusu a scris:
Stie cineva de unde se mai poate procura in Bucuresti?


Sa inteleg ca nu stii de unde se procura imprimanta Canon? Pricep acum... ai incercat la depozitul de calculatoare? Daca nu, stiu si eu? E plina capitala de magazine, din Arad in acest sens te pot sfatui mai greu...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
grusu



Data înscrierii: 24/Oct/2008
Mesaje: 49

MesajTrimis: Mar Oct 28, 2008 4:19 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Stiu de unde se procura ca am cumparat pana acum 6 buc. Doar ca nu se mai gaseste. Unii spun ca nu se mai produce. Ma gandeam ca cineva stie vre-un magazin online sau vre-un magazin 'fizic" din Bucuresti unde mai exista pe stoc.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mediatecar
Site Admin


Data înscrierii: 16/Noi/2007
Mesaje: 2406

MesajTrimis: Mie Oct 29, 2008 8:54 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ok, ia sa vedem daca ne spune cineva. Daca aflu ceva revin si eu.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Tamas



Data înscrierii: 28/Sep/2008
Mesaje: 70
Locație: Galati

MesajTrimis: Vin Noi 14, 2008 5:26 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Salutare..postez si eu aici ca sunt posesor a acestui multifunctional de aprox 1an....si inca nu ma pot plange ca am avut probleme cu ea.Acum revenind la subiectul discutat aici incearca te rog si vezi in Bucuresti daca magazinul la care mergi mai are in stoc produsul care-l cauti.Din cate stiu si eu de pe situl Canon...am inteles sigur ca nu se mai fabrica..fiind luat locul de noile multifunctionale Canon Pixma Mp 620 respectiv 630. Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse -> IMPRIMANTE - opinii, raport calitate/pret si costuri pe pagina, discutii generale / Printers - opinions, quality/price ratio, general discussions Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community