Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse
Consumabilele sunt pasiunea noastra!
Vanzari online: www.mediatec.ro
 
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

refill kit HP PhotoSmart C5280

 
Crează un subiect nou   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse -> Intretinere, Kit-uri de refill, cerneluri / Maintenance, Refill kits, Inks
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
remus_dex



Data înscrierii: 16/Feb/2008
Mesaje: 1

MesajTrimis: Sâm Feb 16, 2008 4:11 am    Titlul subiectului: refill kit HP PhotoSmart C5280 Răspunde cu citat (quote)

Salut. La sfarsitul anului trecut am achizitionat o multifuntionala HP PhotoSmart C5280 si sunt curios sa stiu daca stie cineva unde gasesc si eu kit de refill pentru cartusul negru HP350 ( CB335E ) pentru ca am vazut ca afara deja a aparut acest kit HPI-5074T. Sau daca stiti cu ce tip de cerneala se poate refila?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mediatecar
Site Admin


Data înscrierii: 16/Noi/2007
Mesaje: 2406

MesajTrimis: Sâm Feb 16, 2008 11:12 am    Titlul subiectului: Re: refill kit HP PhotoSmart C5280 Răspunde cu citat (quote)

remus_dex a scris:
Salut. La sfarsitul anului trecut am achizitionat o multifuntionala HP PhotoSmart C5280 si sunt curios sa stiu daca stie cineva unde gasesc si eu kit de refill pentru cartusul negru HP350 ( CB335E ) pentru ca am vazut ca afara deja a aparut acest kit HPI-5074T. Sau daca stiti cu ce tip de cerneala se poate refila?


A aparut in sensul ca productia la Inktec a inceput in decembrie anul trecut, la reprezentanta pt Europa a ajuns saptamana trecuta si in doua~trei saptamani e si la noi. Subiectul s-a discutat aici:
http://****mediatec.ro/phpBB2/viewtopic.php?t=7

Copiez esentialul insa si inchidem aici topicul, te astept pe celalalt cu alte intrebari.

Citat:
Refill cerneala vrac, e cert si confirmat oficial de Inktec: merge cu H6065 la negru si H6066c/m/y la cartusul color
Pana apare kit dedicat, poate sa se ia kit-ul hpi-6069p pt cartus foto, in soclul de la hpi-6069p se potriveste la fix si colorul, refilleaza cu cerneala h6065 black-ul si cu h6065 color. Si are si kit-ul de foto, ca nu se stie.

Victorie!!!

In luna decembrie Inktec a inceput fabricarea kit-urilor de refill pt. 350 si 351 ( HPI-5074T 5refills si HPI-5075C 8refills ) !
Estimam ca vor "lovi" piata din Romania la sfarsitul lunii martie (cel mai tarziu!), le veti putea regasi si comanda pe ****mediatec.ro as usual.

Deci, se poate!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse -> Intretinere, Kit-uri de refill, cerneluri / Maintenance, Refill kits, Inks Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community