Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse
Consumabilele sunt pasiunea noastra!
Vanzari online: www.mediatec.ro
 
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Un Lexmark si 3 HP-uri - totul la 250 lei

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse -> Piata de imprimante / Printer Market
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
mannion



Data înscrierii: 05/Mai/2009
Mesaje: 47
Locație: Suceava

MesajTrimis: Vin Iun 03, 2011 10:48 am    Titlul subiectului: Un Lexmark si 3 HP-uri - totul la 250 lei Răspunde cu citat (quote)

Vând următoarele:
- imprimantă Lexmark Z845 - are nevoie de alte cartușe (are și alimentatorul)
- multifuncțională HP F2187 - pentru piese, se pare ca are placa de baza defecta (nu mai duce cartusele la locul lor).
- multifuncțională HP PSC 1410 - pentru piese, se pare ca are defect mecanismul de tragere al hartiei.
- multifuncțională HP Photosmart C4480 - în stare bună de funcționare, dar nu mai recunoaște cartușele (are nevoie de alte cartușe, nu neapărat noi)
- 2 alimentatoare pt HP-urile de mai sus, din care unul este reparat la mufa care intră în imprimantă (funcționează), iar celălalt este nou (a fost schimbat pe garanție). L-am folosit pe cel reparat, pt a-l proteja pe cel nou.
- mai multe cartușe folosite HP 21 și 22, 350 și 351 (din care câteva sunt compatibile, am și un 350xl original) - pot fi folosite și pe alte imprimante
Preț "pachet": 250 lei.
Prefer să vând totul la un loc, pentru prețuri separate, contactați-mă.
Livrez gratis în Suceava și Focșani și oriunde pe acest traseu.
Mulțumesc Mediatec!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mediatecar
Site Admin


Data înscrierii: 16/Noi/2007
Mesaje: 2406

MesajTrimis: Vin Iun 17, 2011 12:34 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cu placere. Daca cumva il vinzi da de stire sa inchidem topic.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mannion



Data înscrierii: 05/Mai/2009
Mesaje: 47
Locație: Suceava

MesajTrimis: Sâm Aug 27, 2011 10:01 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu mai este valabil!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse -> Piata de imprimante / Printer Market Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community