Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse
Consumabilele sunt pasiunea noastra!
Vanzari online: www.mediatec.ro
 
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

vand 2 laser color compact SAMSUNG CLP 310 autoresetabile

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse -> Piata de imprimante / Printer Market
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
delta_hd



Data înscrierii: 01/Mai/2009
Mesaje: 6

MesajTrimis: Dum Noi 13, 2011 8:34 pm    Titlul subiectului: vand 2 laser color compact SAMSUNG CLP 310 autoresetabile Răspunde cu citat (quote)

am vreo 4 dar sa zicem ca doua sunt de vanzare, 3mil bucata. nu s-a printat foarte mult cu ele, ca am avut Canon pixma IP4200.
vand imprimanta Canon Pixma IP4200 si placa electronica noua.
si doua seturi de cartuse.

Vand si o imprimanta Canon Pixma IP4200 care nu printeaza negru cartusul mare dar printeaza toate celelalte (poti scoate un text maro inchis de exemplu si poze care nu au negru. si mai am una care mearge ok (e cea mai veche, probabil s-a pastrat tocmai pt ca am folosit-o)

si mai am o placa electronica nou nouta cumparata pentru o a treia pe care am vandut-o pt carcasa.

pret 1 mil pt asta care nu printeaza negru impreuna cu cerneala, flush, cartuse, tot ce mai am la ea.

1mil pt placa electronica ip4200 si
2 mil pt pixma IP4200 care e functionala.

este o imprimanta foarte buna, am avut in total 4 la cabinet si acasa.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mediatecar
Site Admin


Data înscrierii: 16/Noi/2007
Mesaje: 2406

MesajTrimis: Joi Noi 17, 2011 8:30 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sa zicem? LOL
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse -> Piata de imprimante / Printer Market Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community