Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse
Consumabilele sunt pasiunea noastra!
Vanzari online: www.mediatec.ro
 
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

hp laserjer 1200 PCL series

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse -> Piata de imprimante / Printer Market
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
zarzarel



Data înscrierii: 07/Mar/2009
Mesaje: 541
Locație: urlati

MesajTrimis: Lun Feb 06, 2012 10:05 pm    Titlul subiectului: hp laserjer 1200 PCL series Răspunde cu citat (quote)

Seara buna si respecte tuturor.
1. cumpar imprimanta HP LASERJET 1200 PCL - DEFECTA(nefunctionala), DAR COMPLETA(ma refer la ABSOLUT toate partile componente interne: sursa alimentare, scanner, motorase, ansamblul fuser film-complet);
2. eventual, daca exista(din dezmembrari) capacele laterale stanga si dreapta(cu clemele de prindere in stare buna) si capacul din spatele imprimantei (complet), tot cu clemele in stare buna de prindere in locasurile lor;
3.multumesc tuturor pentru rabdarea citirii doleantelor mele.
4.eventual, un ansamblu fuser complet, dar fara sa fie remanufacturat(rola presoare, film, bucse, rotite....alte componente);
5.nu-i asa ca am gresit postand telefonul si mailul, stimate dl.admin si stimati colegi(mentori)....la 50 de ani...dar asta nu e o scuza...cine dintre dvs ma ajuta cu ce am nevoie(de mai sus) ... promit un multifunctional HP, cu cerneala(dar fara cartuse) caruia i-a "picat" geamul scanerului in timpul functionarii...ca mai am un pic si "dorm" cu MF-ul asta HP in pat, in loc sa ma delectez cu "statul spate in spate si noapte buna..."
respectele mele si clienti multi si multumiti tuturor.


Ultima modificare efectuată de către zarzarel la Mar Ian 01, 2013 9:54 am, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
zarzarel



Data înscrierii: 07/Mar/2009
Mesaje: 541
Locație: urlati

MesajTrimis: Lun Feb 20, 2012 9:29 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

salutare.mai raman valabile doar punctele 2,3 si 5.
toate cele bune in continuare.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse -> Piata de imprimante / Printer Market Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community