Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse
Consumabilele sunt pasiunea noastra!
Vanzari online: www.mediatec.ro
 
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Xerox W.C. 5222 cod 010-327 cuptor

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse -> Intretinere, service, trobleshooting / Maintenance, service, troubleshooting
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
serrgyus



Data înscrierii: 19/Noi/2009
Mesaje: 63

MesajTrimis: Lun Mar 05, 2012 4:04 pm    Titlul subiectului: Xerox W.C. 5222 cod 010-327 cuptor Răspunde cu citat (quote)

Are cineva o idee cum se rezolva eroarea asta 010-327, la Xerox W.C. 5222? Sunt multe echipamente de acest gen care au avut o astfel de problema, deci e o chestie cunoscuta de cativa. Daca nu stie nimeni, o sa il desfac eu, dar atunci e bai cu cei care stiu si nu ne spun. Poate sa fie si un test pentru forum, cat de bine sunt intentionati cei care participa la forum. Notele incep de la 1 - 10. Cu multumiri anticipate.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Canon



Data înscrierii: 15/Oct/2011
Mesaje: 24
Locație: Alba Iulia

MesajTrimis: Lun Mar 05, 2012 6:10 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

_____________________________________________________________

Ultima modificare efectuată de către Canon la Mar Mar 27, 2012 2:30 pm, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
serrgyus



Data înscrierii: 19/Noi/2009
Mesaje: 63

MesajTrimis: Lun Mar 05, 2012 7:45 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu am un astfel de chip, ca as incerca sa il citesc. Vad ca deja coreenii au facut astfel de chipuri, deci se poate. Stai pe aproape ( pe acest forum de nota 10 ).
Stiu ca problema este la senzorul de cuptor, am mai facut sapaturi, dar asa se intampla cand nu ai mai desfacut un anumit tip de echipament, ti se pare putin deosebit si daca timpul este scurt... iti dai seama. De asta am cerut impresii, mai ales ca este un forum de discutii.
Mergem inainte...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse -> Intretinere, service, trobleshooting / Maintenance, service, troubleshooting Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community