Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse
Consumabilele sunt pasiunea noastra!
Vanzari online: www.mediatec.ro
 
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Konica minolta 1600 magicolor EROARE CARTUS

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse -> Cartuse laser,imprimante laser - probleme de exploatare, refill, intretinere / Laser printers and cartridges - operational issues, refill, maintenance
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
maha90



Data înscrierii: 21/Mar/2012
Mesaje: 4
Locație: Bucresti

MesajTrimis: Mar Apr 24, 2012 9:13 am    Titlul subiectului: Konica minolta 1600 magicolor EROARE CARTUS Răspunde cu citat (quote)

salut,
am incarcat cartusul negreu de la o konica m. 1600magicolor, si imi palpaie becul de la black + becul de la error (asa facea si inainte de incarcare).
precizez ca i am schimbat si chipul.

astept raspuns cat se poate de rapid,
multumesc mult
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
maha90



Data înscrierii: 21/Mar/2012
Mesaje: 4
Locație: Bucresti

MesajTrimis: Mar Apr 24, 2012 10:13 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

am rezolvat, am schimbat pozitia chipului, am introdus cartusul de mai multe ori si a printat
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
silvador.forest



Data înscrierii: 12/Sep/2012
Mesaje: 1

MesajTrimis: Mie Sep 12, 2012 8:50 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Buna ziua,
Am cumparat o imprimanta KONICA MINOLTA BIZHUB 164 si am instalat-o.Imi listeaza tot din word dar nu pot lista din excel si nu inteleg de ce.Mentionez ca am windows 7.Imi poate spune cineva?Va rog frumos.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
zarzarel



Data înscrierii: 07/Mar/2009
Mesaje: 541
Locație: urlati

MesajTrimis: Vin Sep 14, 2012 9:17 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

salut silvador.inainte de a lista din ms excel, da-i un print preview;daca se vede ce vrei sa listezi, inseamna ca trebuie sa intri in meniul file, apoi page setup, apoi eticheta sheet si vezi la print area daca ai ceva pe acolo de genul referintelor de celule si sterge tot de acolo, apoi incearca sa listezi din nou...daca nici asa nu vrea, dezinstaleaza tot ms office din control panel, add/remove programs, curata registrii cu ceva de gen uniblue sau ccleaner, restart la calculator dupa care incearca sa listezi ceva din excel.imprimanta nu are nimic(ca sa te convingi, listeaza o pagina dintr-un document cu extensia ".pdf" ).
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse -> Cartuse laser,imprimante laser - probleme de exploatare, refill, intretinere / Laser printers and cartridges - operational issues, refill, maintenance Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community