Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse
Consumabilele sunt pasiunea noastra!
Vanzari online: www.mediatec.ro
 
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Păreri Lexmark E332N

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse -> IMPRIMANTE - opinii, raport calitate/pret si costuri pe pagina, discutii generale / Printers - opinions, quality/price ratio, general discussions
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
mannion



Data înscrierii: 05/Mai/2009
Mesaje: 47
Locație: Suceava

MesajTrimis: Lun Feb 25, 2013 9:43 am    Titlul subiectului: Păreri Lexmark E332N Răspunde cu citat (quote)

Bună ziua.
Sunt hotărât să îmi cumpăr o imprimantă laser second hand și m-am oprit la acest model, Lexmark E332N, pentru că are și posibilitatea conectării prin rețea.
Aș dori câteva păreri despre ea. Văd că prețurile consumabilelor compatibile sunt acceptabile. Știu că trebuie schimbat cipul la fiecare reîncarcare sau schimbare de cartuș.
Mă interesează fiabilitatea acestui model și dacă aș găsi ceva mai bun (ca fiabilitate, preț al consumabilelor, etc.) pe la aceeași bani (170 lei).
Vă mulțumesc pentru ajutor!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mannion



Data înscrierii: 05/Mai/2009
Mesaje: 47
Locație: Suceava

MesajTrimis: Mar Feb 26, 2013 10:46 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am cumpărat-o de la Interlink și sunt foarte mulțumit de achiziția făcută. Recomand!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
zarzarel



Data înscrierii: 07/Mar/2009
Mesaje: 541
Locație: urlati

MesajTrimis: Mie Mar 13, 2013 12:34 am    Titlul subiectului: Sunt hotărât să îmi cumpăr o imprimantă laser second hand Răspunde cu citat (quote)

eu nu as alege NICIODATA ce ati ales dvs...pret vs calitate...lasa de dorit...dar, este parerea dvs si eu nu am decat sa v-o respect...pana vor aparea probleme in functionare sau cu cartusele...njumai de bine in continuare.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse -> IMPRIMANTE - opinii, raport calitate/pret si costuri pe pagina, discutii generale / Printers - opinions, quality/price ratio, general discussions Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community