Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse
Consumabilele sunt pasiunea noastra!
Vanzari online: www.mediatec.ro
 
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Xerox WorkCentre 4150

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse -> Cartuse laser,imprimante laser - probleme de exploatare, refill, intretinere / Laser printers and cartridges - operational issues, refill, maintenance
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
robu.andrei



Data înscrierii: 22/Ian/2009
Mesaje: 27
Locație: Brasov

MesajTrimis: Vin Sep 25, 2009 3:08 pm    Titlul subiectului: Xerox WorkCentre 4150 Răspunde cu citat (quote)

As avea nevoie de un cip de reset
Gasesc la Mediatec asa ceva?
Si cat ar costa?
Va multumesc
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mediatecar
Site Admin


Data înscrierii: 16/Noi/2007
Mesaje: 2406

MesajTrimis: Vin Sep 25, 2009 3:27 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Acuma se fac sapaturi. Revin.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
robu.andrei



Data înscrierii: 22/Ian/2009
Mesaje: 27
Locație: Brasov

MesajTrimis: Vin Sep 25, 2009 3:27 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ok
multumesc
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mediatecar
Site Admin


Data înscrierii: 16/Noi/2007
Mesaje: 2406

MesajTrimis: Vin Sep 25, 2009 3:32 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mda...

Pe-afara exista la cativa producatori, din pacate in Romania nu a adus nimeni. Cel putin nu furnizorii pe care ii stim noi.

Am aflat in schimb de o posibilitate de comanda, dar asta implica timp. In sensul ca dureaza 2 sau 3 sapt sa le aducem de la producator (("Static") prin intermediul importatorului. Pentru sub 10 buc nici nu merita efortul... in sensul ca iese prea scump la cant mici. Tie cate ti-ar trebui?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
robu.andrei



Data înscrierii: 22/Ian/2009
Mesaje: 27
Locație: Brasov

MesajTrimis: Vin Sep 25, 2009 3:36 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

10 buc
in primul rand m-ar interesa si un pret/buc si daca s-ar putea un pret total la toate 10 cu tot cu transport.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mediatecar
Site Admin


Data înscrierii: 16/Noi/2007
Mesaje: 2406

MesajTrimis: Vin Sep 25, 2009 3:47 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

LOL nu asa, nu stiu daca esti magazin, service sau end0user, nu stiu unde esti in tara, deci:

mail te rog la arad@mediatec.ro cu solicitare pret si termen de livrare (incl transport) pt 10 buc chip Xerox WorkCentre 4150.

Si dai datele tale, daca esti firma inscrie-te si pe ****mediatec.ro ca distribuitor sa ramana acolo ca nu cere de mancare, dupa care fa referire ca datele tale sunt pe site, etc.

Undeva in subsol pomeneste id-ul tau de pe forum sa stiu eu, desi mailul va fi catre directorul meu de PR Florin Varga.

Din pacate raspunsul va fi doar pe luni, la ora asta nu mai avem cu cine povesti pe liniile de import.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
robu.andrei



Data înscrierii: 22/Ian/2009
Mesaje: 27
Locație: Brasov

MesajTrimis: Vin Sep 25, 2009 3:53 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

o sa va trimitem datele necesare
insa ramane asta tot pe luni
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mediatecar
Site Admin


Data înscrierii: 16/Noi/2007
Mesaje: 2406

MesajTrimis: Vin Sep 25, 2009 3:55 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

trimite-le sa fie luni la prima ora pe mail, mai tarziu e nebunie de obicei, mai bine te "rezolva" de dimineata. Zic eu.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
robu.andrei



Data înscrierii: 22/Ian/2009
Mesaje: 27
Locație: Brasov

MesajTrimis: Vin Sep 25, 2009 3:56 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ok....o sa incercam sa trimitem datele in week
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mediatecar
Site Admin


Data înscrierii: 16/Noi/2007
Mesaje: 2406

MesajTrimis: Lun Sep 28, 2009 2:56 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Regret dar nu este termen de livrare la chipurile de xerox wc 4150, ele au disparut din ofertele de la furnizori, deci n-am rezultate pozitive.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse -> Cartuse laser,imprimante laser - probleme de exploatare, refill, intretinere / Laser printers and cartridges - operational issues, refill, maintenance Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community