Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse
Consumabilele sunt pasiunea noastra!
Vanzari online: www.mediatec.ro
 
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

cumpar multifunctionala

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse -> IMPRIMANTE - opinii, raport calitate/pret si costuri pe pagina, discutii generale / Printers - opinions, quality/price ratio, general discussions
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
doru15



Data înscrierii: 26/Sep/2009
Mesaje: 1

MesajTrimis: Sâm Sep 26, 2009 2:51 pm    Titlul subiectului: cumpar multifunctionala Răspunde cu citat (quote)

as vrea sa imi iau o multifunctionala si nu sunt hotarat intre canon pixma mp260 si mp540?as inclina spre mp540 dar as vrea cateva detalii despre reincarcarea ei caci am inteles ca trebuie resetata?sau ca ii trebuie un chip pentru resetare?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mediatecar
Site Admin


Data înscrierii: 16/Noi/2007
Mesaje: 2406

MesajTrimis: Dum Sep 27, 2009 12:37 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Buna alegere 540, intrucat 260 nu merge reincarcata.

Si in ce priveste reincarcarea, toate detaliile sunt in istructiunile aflate in kit-urile pe care le poti comanda aici http://mediatec.ro/inkjet/1/Canon/PIXMA_MP_540.html - te rog uita-te la cel mai DE JOS produs de pe pagina (cele trei kituri).

De fapt pe tine te intereseaza 2 din ele, cel de negru si cel de color.

Nu intru in detaliile manoperei aici, pot doar sa remarc ca la mine acasa refillul la imprimanta de pe biroul fiicei mele il face fiu-meu de 13 ani. Si face asta de pe la 11 ani, zic eu ca e ... joaca de copil. Daca ai kitul (trusa) de refill, desigur.

Trusa contine si cerneala, pe langa sculele si suporturile necesare refilului, deci ai tot ce-ti trebuie acolo sa faci o reumplere eficienta. Pana si manusi de nailon, ca sa nu te patezi pe degete! Cool
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
switcher



Data înscrierii: 13/Oct/2009
Mesaje: 2
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Mar Oct 13, 2009 3:59 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

salutare. intentionez sa achizitionez aceasta multifunctionala, am vazut ca is f ieftine cartusurile, chiar si reincarcarea lor. Am o intrebare legata de chip, se poate inlocui?(cat costa) si/sau cum poate fi resetat....Smile astept un raspuns urgent. va multumesc
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mediatecar
Site Admin


Data înscrierii: 16/Noi/2007
Mesaje: 2406

MesajTrimis: Mar Oct 13, 2009 6:18 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

EXISTA RESETATOR dar numai pentru confortul de a vedea nivelele de cerneala sa dai banii aia... nu cred ca se justifica.

Cere pret la arad@mediatec.ro si decizi pe urma.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
grusu



Data înscrierii: 24/Oct/2008
Mesaje: 49

MesajTrimis: Mie Oct 14, 2009 3:15 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Exista chipresetter pentru cartusele CLI-521 si PGI-520??? Pai vrem si noi sa stim!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
switcher



Data înscrierii: 13/Oct/2009
Mesaje: 2
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Mie Oct 14, 2009 3:45 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

am cumparat azi imprimanta mai sus mentionata. Am printat 2 poze..se vad super.. astept sa vad cum se comporta in timp si la reincarcari Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse -> IMPRIMANTE - opinii, raport calitate/pret si costuri pe pagina, discutii generale / Printers - opinions, quality/price ratio, general discussions Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community