Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse
Consumabilele sunt pasiunea noastra!
Vanzari online: www.mediatec.ro
 
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Cumpar imprimanta Canon Pixma IP4500

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse -> Piata de imprimante / Printer Market
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
gpopica



Data înscrierii: 04/Mai/2009
Mesaje: 8

MesajTrimis: Joi Mar 11, 2010 10:15 am    Titlul subiectului: Cumpar imprimanta Canon Pixma IP4500 Răspunde cu citat (quote)

Cumpar imprimanta Canon Pixma IP4500, in stare de functionare sau cu cap printare defect.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
cissimprimante



Data înscrierii: 31/Ian/2010
Mesaje: 240
Locație: iasi

MesajTrimis: Mie Mar 17, 2010 2:26 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am un canon ip 4500 functional, nu a depasit 5000 printuri, cap de printare defect. la modul ca scoate o dungulita pe Yelow. Cred ca mai am la ea si o sursa de rezerva, dar nu sut sigur. Daca te mai intereseaza Tel:
0734836432
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
cissimprimante



Data înscrierii: 31/Ian/2010
Mesaje: 240
Locație: iasi

MesajTrimis: Joi Mar 18, 2010 12:04 pm    Titlul subiectului: canon ip 4500 Răspunde cu citat (quote)

up
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
strumf



Data înscrierii: 13/Mai/2010
Mesaje: 10

MesajTrimis: Joi Mai 13, 2010 9:23 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cumpar imprimanta ip 4500 cu capul de imprimare defect
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
gpopica



Data înscrierii: 04/Mai/2009
Mesaje: 8

MesajTrimis: Mie Noi 10, 2010 11:56 am    Titlul subiectului: Cumpar imprimanta Pixma IP4500 si IP4200 Răspunde cu citat (quote)

Cumpar imprimanta Pixma IP4500 si IP4200. Id mess gpopica.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
tiberiu08



Data înscrierii: 06/Ian/2011
Mesaje: 2

MesajTrimis: Joi Ian 06, 2011 3:38 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Vand imprimanta HP Hewlett Packard OfficeJet K80! scaner,fax,imprimanta,xerox 4 in 1. Pretul si eventuale intrebari ---> id tiberiulng !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mediatecar
Site Admin


Data înscrierii: 16/Noi/2007
Mesaje: 2406

MesajTrimis: Joi Ian 06, 2011 3:54 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

tiberiu08 a scris:
Vand imprimanta HP Hewlett Packard OfficeJet K80! scaner,fax,imprimanta,xerox 4 in 1. Pretul si eventuale intrebari ---> id tiberiulng !


mai bine fa postare separata cu anuntul asta, ca nu-l vede nimeni aici la Canon....
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum Mediatec - Depozitul de Cartuse -> Piata de imprimante / Printer Market Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community