Newsletter
Introdu numele si adresa ta email pentru a primi cele mai noi oferte ale mediatec.ro (Depozitul de cartuse) Numele tau Adresa de email

Convertor TP-LINK MC200CM RJ45 1000M la fibra SC multi-mode 1000M, Full-duplex, pana la 550m, montabil in sasiu MC200CM

array(49) {
  ["productid"]=>
  string(5) "65559"
  ["brandid"]=>
  string(3) "158"
  ["code"]=>
  string(7) "MC200CM"
  ["product"]=>
  string(111) "Convertor TP-LINK MC200CM RJ45 1000M la fibra SC multi-mode 1000M, Full-duplex, pana la 550m, montabil in sasiu"
  ["url"]=>
  string(155) "retelistica-si-cabluri/media-converter/convertor-tp-link-mc200cm-rj45-1000m-la-fibra-sc-multi-mode-1000m-full-duplex-pana-la-550m-montabil-in-sasiu-mc200cm"
  ["commercial"]=>
  string(0) ""
  ["description"]=>
  string(972) "

MC200CM este un convertor media care transferă datele de la conexiunea pe cupru 1000Base-T la fibră optică 1000BASE-SX sau vice versa. Proiectat în conformitate cu standardele IEEE802.3ab 1000Base-T şi IEEE802.3z 1000Base-SX, MC200CM este destinat utilizării cu cablu de fibră optică multi-mode, cu conector de tip SC. MC200CM suportă specificaţiile de unde scurte (SX) ale laserului la rata maximă de retransmisie pe cablu. Funcţionează pe 850nm atât la transmiterea cât şi la recepţia datelor.

Alte caracteristici ale acestui modul includ abilitatea de a funcţiona ca un dispozitiv de sine stătător (independent de şasiu) sau cu un şasiu pentru media convertoare TP-LINK 19´´, auto detectare MDI/MDI-X pentru port-ul TX, şi LED-uri pentru afişarea stării de funcţionare pe panoul frontal. MC200CM oferă posibilităţi de transmisie prin fibră optică multi-mode pe distanţe extinse până la 0.55 km.

" ["price"]=> string(6) "171,73" ["oldprice"]=> string(4) "0,00" ["currencyid"]=> string(1) "1" ["publicsite"]=> string(1) "1" ["datalansare"]=> string(20) "luni 30 noiembrie -1" ["metatitle"]=> string(0) "" ["metakeywords"]=> string(0) "" ["metadescription"]=> string(0) "" ["promo"]=> string(1) "0" ["new"]=> string(1) "0" ["sale"]=> string(1) "0" ["promo_from"]=> string(10) "0000-00-00" ["promo_to"]=> string(10) "0000-00-00" ["new_from"]=> string(10) "0000-00-00" ["new_to"]=> string(10) "0000-00-00" ["sale_from"]=> string(10) "0000-00-00" ["sale_to"]=> string(10) "0000-00-00" ["eproduct_type"]=> string(1) "1" ["eproduct_price"]=> string(4) "0.00" ["edited"]=> string(1) "1" ["categoryid"]=> string(4) "1623" ["category"]=> string(15) "Media Converter" ["stockid"]=> string(1) "1" ["stock"]=> string(10) "disponibil" ["pictureid"]=> string(5) "88710" ["pic"]=> string(131) "convertor-rj45-1000m-la-fibra-sc-multi-mode-1000m-full-duplex-pana-la-550m-montabil-in-sasiu-tp-link-mc200cm_65559_1_1340612535.jpg" ["featureid"]=> NULL ["name"]=> NULL ["brand"]=> string(7) "Tp-Link" ["bimage"]=> string(22) "tp-link_1326578003.jpg" ["brandurl"]=> string(7) "tp-link" ["dashcategory"]=> string(15) "media-converter" ["dashproduct"]=> string(108) "convertor-tp-link-mc200cm-rj45-1000m-la-fibra-sc-multi-mode-1000m-full-duplex-pana-la-550m-montabil-in-sasiu" ["dashbrand"]=> string(7) "tp-link" ["garantie"]=> NULL ["garantieum"]=> NULL ["datalansare_int"]=> int(-62169991200) ["integerprice"]=> string(3) "171" ["decimalprice"]=> string(2) "73" ["oldintegerprice"]=> string(1) "0" ["olddecimalprice"]=> string(2) "00" ["cetelemprice"]=> string(5) "17173" }
Fotografiile au un caracter informativ. Pot exista diferente intre acestea si produsul respectiv. Pretul si specificatiile tehnice nu constituie obligatie contractuala si pot fi modificate fara o notificare in prealabil.
Documente atasate:
MC200CM (pdf - 1235.96kb) - descarca
Specificatii tehnice
  • Media in:1000T
  • Media out:1000SX
  • Tip media:Multi Mode
  • Porturi:1 x RJ-45, 1 x SC
  • Distanta maxima:0.55 km
  • Alimentare:9V DC, 0.6A
  • Alimentare:5V DC, 1A
  • Dimensiuni (W x D x H), mm:94.5 x 73 x 27


171 73 lei
tva inclus
Adauga in cos

Disponibilitate: disponibil.

Cod produs: MC200CM

Documente atasate:
MC200CM (pdf - 1235.96kb) - descarca

MC200CM este un convertor media care transferă datele de la conexiunea pe cupru 1000Base-T la fibră optică 1000BASE-SX sau vice versa. Proiectat în conformitate cu standardele IEEE802.3ab 1000Base-T şi IEEE802.3z 1000Base-SX, MC200CM este destinat utilizării cu cablu de fibră optică multi-mode, cu conector de tip SC. MC200CM suportă specificaţiile de unde scurte (SX) ale laserului la rata maximă de retransmisie pe cablu. Funcţionează pe 850nm atât la transmiterea cât şi la recepţia datelor.

Alte caracteristici ale acestui modul includ abilitatea de a funcţiona ca un dispozitiv de sine stătător (independent de şasiu) sau cu un şasiu pentru media convertoare TP-LINK 19´´, auto detectare MDI/MDI-X pentru port-ul TX, şi LED-uri pentru afişarea stării de funcţionare pe panoul frontal. MC200CM oferă posibilităţi de transmisie prin fibră optică multi-mode pe distanţe extinse până la 0.55 km.


Comentarii

Clientii mediatec.ro (Depozitul de cartuse) nu au adaugat inca opinii pentru acest produs. Fii primul care adauga o parere, folosind formularul de mai jos.


Spune-ne parerea ta despre acest produs
Numele tau
Email
Parerea ta despre produs
Proasta
Merge, dar ...
Merge
Buna
Excelenta
Comentariu
Introduceti rezultatul adunarii din imagine