Newsletter
Introdu numele si adresa ta email pentru a primi cele mai noi oferte ale mediatec.ro (Depozitul de cartuse) Numele tau Adresa de email

Media Converter, Media out 100FX

 

12946 lei

Convertor TP-LINK MC100CM RJ45 10/100M la fibra SC multi-mode 100M, Full-duplex, pana la 2Km, montabil in sasiu

13483 lei

Convertor TP-LINK MC112CS RJ45 10/100M la fibra SC single-mode 100M, Full-duplex, Tx:1310nm, Rx:1550nm, pana la 20Km, montabil in sasiu

13483 lei

Convertor TP-LINK MC111CS RJ45 10/100M la fibra SC single-mode 100M, Full-duplex, Tx:1550nm, Rx:1310nm, pana la 20Km, montabil in sasiu

13770 lei

Convertor TP-LINK MC110CS RJ45 10/100M la fibra SC single-mode 100M, Full-duplex, pana la 20Km, montabil in sasiu

19908 lei

momentan indisponibil

MC100FX-SC2-A Media Converter 100TX (RJ-45) to 100FX Fast Ethernet MM