Newsletter
Introdu numele si adresa ta email pentru a primi cele mai noi oferte ale mediatec.ro (Depozitul de cartuse) Numele tau Adresa de email

D-Link, 10GBase-SR SFP+ Transceiver, 80/300m DEM-431XT

Fotografiile au un caracter informativ. Pot exista diferente intre acestea si produsul respectiv. Pretul si specificatiile tehnice nu constituie obligatie contractuala si pot fi modificate fara o notificare in prealabil.
Specificatii tehnice
  • Tip accesoriu:Transreceiver
  • Porturi:1 x 10GBase-SR
  • Rata de transfer:10 Gbps
  • Conectori:LC
  • Alte caracteristici:Hot Swappable, MSA Compliant, RoHS Compliant
  • Distanta maxima:80-300 metri


1.658 15 lei
tva inclus

Disponibilitate: momentan indisponibil

Cod produs: DEM-431XT

Transceiver D-Link 10GBase-SR SFP 80-300 Multi Mode, conector duplex LC, viteza de transfer de pana la 10 Gbps, standarde: IEEE-802.3ae 10GBASE-SR, greutate 18g, dimensiuni 148 x 565 x 118.5 mm


Comentarii

Clientii mediatec.ro (Depozitul de cartuse) nu au adaugat inca opinii pentru acest produs. Fii primul care adauga o parere, folosind formularul de mai jos.


Spune-ne parerea ta despre acest produs
Numele tau
Email
Parerea ta despre produs
Proasta
Merge, dar ...
Merge
Buna
Excelenta
Comentariu
Introduceti rezultatul adunarii din imagine