Newsletter
Introdu numele si adresa ta email pentru a primi cele mai noi oferte ale mediatec.ro (Depozitul de cartuse) Numele tau Adresa de email

D-Link, 10GBase-SR SFP+ Transceiver, 80/300m DEM-431XT

array(49) {
  ["productid"]=>
  string(5) "54104"
  ["brandid"]=>
  string(2) "95"
  ["code"]=>
  string(9) "DEM-431XT"
  ["product"]=>
  string(44) "D-Link, 10GBase-SR SFP+ Transceiver, 80/300m"
  ["url"]=>
  string(96) "retelistica-si-cabluri/module-si-transceivere/d-link-10gbase-sr-sfp-transceiver-80300m-dem-431xt"
  ["commercial"]=>
  string(0) ""
  ["description"]=>
  string(193) "Transceiver D-Link 10GBase-SR SFP 80-300 Multi Mode, conector duplex LC, viteza de transfer de pana la 10 Gbps, standarde: IEEE-802.3ae 10GBASE-SR, greutate 18g, dimensiuni 148 x 565 x 118.5 mm"
  ["price"]=>
  string(8) "1.656,48"
  ["oldprice"]=>
  string(4) "0,00"
  ["currencyid"]=>
  string(1) "1"
  ["publicsite"]=>
  string(1) "1"
  ["datalansare"]=>
  string(20) "luni 30 noiembrie -1"
  ["metatitle"]=>
  string(0) ""
  ["metakeywords"]=>
  string(0) ""
  ["metadescription"]=>
  string(0) ""
  ["promo"]=>
  string(1) "0"
  ["new"]=>
  string(1) "0"
  ["sale"]=>
  string(1) "0"
  ["promo_from"]=>
  string(10) "0000-00-00"
  ["promo_to"]=>
  string(10) "0000-00-00"
  ["new_from"]=>
  string(10) "0000-00-00"
  ["new_to"]=>
  string(10) "0000-00-00"
  ["sale_from"]=>
  string(10) "0000-00-00"
  ["sale_to"]=>
  string(10) "0000-00-00"
  ["eproduct_type"]=>
  string(1) "1"
  ["eproduct_price"]=>
  string(4) "0.00"
  ["edited"]=>
  string(1) "1"
  ["categoryid"]=>
  string(4) "1622"
  ["category"]=>
  string(22) "Module si Transceivere"
  ["stockid"]=>
  string(1) "2"
  ["stock"]=>
  string(15) "nu este in stoc"
  ["pictureid"]=>
  string(5) "65613"
  ["pic"]=>
  string(63) "d-link-10gbase-sr-sfp-transceiver-80300m_54104_1_1329381700.jpg"
  ["featureid"]=>
  NULL
  ["name"]=>
  NULL
  ["brand"]=>
  string(6) "D-Link"
  ["bimage"]=>
  string(20) "dlink_1306133315.jpg"
  ["brandurl"]=>
  string(5) "dlink"
  ["dashcategory"]=>
  string(22) "module-si-transceivere"
  ["dashproduct"]=>
  string(40) "d-link-10gbase-sr-sfp-transceiver-80300m"
  ["dashbrand"]=>
  string(6) "d-link"
  ["garantie"]=>
  NULL
  ["garantieum"]=>
  NULL
  ["datalansare_int"]=>
  int(-62169991200)
  ["integerprice"]=>
  string(5) "1.656"
  ["decimalprice"]=>
  string(2) "48"
  ["oldintegerprice"]=>
  string(1) "0"
  ["olddecimalprice"]=>
  string(2) "00"
  ["cetelemprice"]=>
  string(6) "165648"
}
Fotografiile au un caracter informativ. Pot exista diferente intre acestea si produsul respectiv. Pretul si specificatiile tehnice nu constituie obligatie contractuala si pot fi modificate fara o notificare in prealabil.
Specificatii tehnice
  • Tip accesoriu:Transreceiver
  • Porturi:1 x 10GBase-SR
  • Rata de transfer:10 Gbps
  • Conectori:LC
  • Alte caracteristici:Hot Swappable, MSA Compliant, RoHS Compliant
  • Distanta maxima:80-300 metri


1.656 48 lei
tva inclus
Adauga in cos

Disponibilitate: nu este in stoc.

Cod produs: DEM-431XT

Transceiver D-Link 10GBase-SR SFP 80-300 Multi Mode, conector duplex LC, viteza de transfer de pana la 10 Gbps, standarde: IEEE-802.3ae 10GBASE-SR, greutate 18g, dimensiuni 148 x 565 x 118.5 mm


Comentarii

Clientii mediatec.ro (Depozitul de cartuse) nu au adaugat inca opinii pentru acest produs. Fii primul care adauga o parere, folosind formularul de mai jos.


Spune-ne parerea ta despre acest produs
Numele tau
Email
Parerea ta despre produs
Proasta
Merge, dar ...
Merge
Buna
Excelenta
Comentariu
Introduceti rezultatul adunarii din imagine