Depozitul de cartușe
  Birotica
  Imprimante si multifunctionale
  Componente PC si Server
  Retelistica si Cabluri
  La scoala
Ordoneaza dupa

Tp-Link

Pagina: 1 2 3 4 5 6

 

48810 lei

24-Port Gigabit Easy Smart Switch

nu este in stoc

8354 lei

5-port Desktop Gigabit Switch, 5 10/100/1000M RJ45 ports, plastic case

5724 lei

8-port 10/100M mini Desktop Switch, 8 10/100M RJ45 ports, Plastic case

nu este in stoc

11448 lei

8-port Desktop Gigabit Switch, 8 10/100/1000M RJ45 ports, plastic case

11525 lei

Access Point Wireless Tp-Link 300Mbps 2T2R

nu este in stoc

17328 lei

Access Point Wireless Tp-Link 300Mbps Atheros, 3T3R

nu este in stoc

97758 lei

Carcasa 14-sloturi media convertor fara management, rack 19-inch, suport sursa de alimentare redundanta, o sursa AC inclusa.

nu este in stoc

14697 lei

Convertor TP-LINK MC100CM RJ45 10/100M la fibra SC multi-mode 100M, Full-duplex, pana la 2Km, montabil in sasiu

nu este in stoc

14542 lei

Convertor TP-LINK MC111CS RJ45 10/100M la fibra SC single-mode 100M, Full-duplex, Tx:1550nm, Rx:1310nm, pana la 20Km, montabil in sasiu

nu este in stoc

14542 lei

Convertor TP-LINK MC112CS RJ45 10/100M la fibra SC single-mode 100M, Full-duplex, Tx:1310nm, Rx:1550nm, pana la 20Km, montabil in sasiu

nu este in stoc

18256 lei

Convertor TP-LINK MC200CM RJ45 1000M la fibra SC multi-mode 1000M, Full-duplex, pana la 550m, montabil in sasiu

18101 lei

Convertor TP-LINK MC210CS RJ45 1000M la fibra SC single-mode 1000M, Full-duplex, pana la 15Km, montabil in sasiu

10056 lei

Convertor TP-LINK MC220L RJ45 1000M la slot SFP 1000M cu suport module MiniGBIC, montabil in sasiu

7580 lei

Kit adaptor Power over Ethernet Tp-Link TL-PoE200

nu este in stoc

22936 lei

Kit Adaptor Powerline AV500, priza AC, ultra compact, 2 buc., TP-LINK "TL-PA4010PKIT"

nu este in stoc

19184 lei

Kit Adaptor Powerline Ethernet 500Mbps

nu este in stoc

7890 lei

Modul MiniGBIC Multi-mode, interfata LC, Pana la 550/275m distanta

6962 lei

Modul MiniGBIC Single-mode, interfata LC, Pana la 10km distanta

6652 lei

Modul SFP 1000Base-BX WDM Bi-Directional, conector LC, TX:1310nm/RX:1550nm, single-mode, 10km, TP-LINK TL-SM321B

9267 lei

Modul SFP 1000Base-BX WDM Bi-Directional, conector LC, TX:1550nm/RX:1310nm, single-mode, 10km, TP-LINK TL-SM321A

Pagina: 1 2 3 4 5 6