Newsletter
Introdu numele si adresa ta email pentru a primi cele mai noi oferte ale Mediatec.ro Numele tau Adresa de email

Media Converter

 

12809 lei

Convertor TP-LINK MC220L RJ45 1000M la slot SFP 1000M cu suport module MiniGBIC, montabil in sasiu MC220L

16083 lei

Convertor TP-LINK MC110CS RJ45 10/100M la fibra SC single-mode 100M, Full-duplex, pana la 20Km, montabil in sasiu MC110CS

16225 lei

Convertor TP-LINK MC100CM RJ45 10/100M la fibra SC multi-mode 100M, Full-duplex, pana la 2Km, montabil in sasiu MC100CM

22137 lei

Convertor TP-LINK MC112CS RJ45 10/100M la fibra SC single-mode 100M, Full-duplex, Tx:1310nm, Rx:1550nm, pana la 20Km, montabil in sasiu MC112CS

22137 lei

Convertor TP-LINK MC111CS RJ45 10/100M la fibra SC single-mode 100M, Full-duplex, Tx:1550nm, Rx:1310nm, pana la 20Km, montabil in sasiu MC111CS

23710 lei

Convertor TP-LINK MC200CM RJ45 1000M la fibra SC multi-mode 1000M, Full-duplex, pana la 550m, montabil in sasiu MC200CM

23980 lei

Convertor TP-LINK MC210CS RJ45 1000M la fibra SC single-mode 1000M, Full-duplex, pana la 15Km, montabil in sasiu MC210CS

47634 lei

Allied Switch 2 port AT-FS201-60 (FS200 Series), 10/100TX (RJ-45) to 100FX (ST) 2 port unmanaged switch AT-FS201-60

50128 lei

NET SWITCH/CONVERTER 10/100TX (RJ-45) to 100FX (SC) 2 port unmanaged switch / AT-FS202 / ALLIED AT-FS202-60

55342 lei

Allied Telesis Media Converter Series, 100TX (RJ-45) to 100FX (ST) MultiMode fiber Fast Ethernet media converter (AT-MC101XL-20) AT-MC101XL-20

55342 lei

Allied Telesis Media Converter Series, 100TX (RJ-45) to 100FX (SC) MultiMode fiber Fast Ethernet media converter (AT-MC102XL-20) AT-MC102XL-20

63849 lei

AT-MC1008/SP, 1000T to SFP Media Converter AT-MC1008/SP-60

67592 lei

Allied Switch 2 port AT-FS238A/1-60 (FS200 Series), Single-fiber 10/100M bridging converter with 1310Tx/1550Rx, 15km reach AT-FS238A/1-60

67592 lei

Allied Switch 2 port AT-FS238B/1-60 (FS200 Series), Single-fiber 10/100M bridging converter with 1550Tx/1310Rx, 15km reach AT-FS238B/1-60

75077 lei

Allied Switch 2 port AT-FS232-60 (FS200 Series), 10/100TX (RJ-45) to 100FX (SC) 2 port unmanaged switch with Enhanced Missing Link AT-FS232-60

87549 lei

Allied Switch 2 port AT-GS2002/SP-60 (Gigabit Series), 10/100/1000T to SFP Dual port Switch AT-GS2002/SP-60

1.21990 lei

Carcasa 14-sloturi media convertor fara management, rack 19-inch, suport sursa de alimentare redundanta, o sursa AC inclusa. TL-MC1400

1.62392 lei

Allied Switch 2 port AT-FS232/1-60 (FS200 Series), 10/100TX to 100FX (SC) single-mode (15km) 2 port switch with Enhanced Missing Link AT-FS232/1-60

5.27032 lei

Allied Switch 2 port AT-FS232/2-60 (FS200 Series), 10/100TX to 100FX (SC) single-mode (40km) 2 port switch with Enhanced Missing Link AT-FS232/2-60