Newsletter
Introdu numele si adresa ta email pentru a primi cele mai noi oferte ale mediatec.ro (Depozitul de cartuse) Numele tau Adresa de email

Module si Transceivere

 

9577 lei

Modul MiniGBIC Single-mode, interfata LC, Pana la 10km distanta

9948 lei

Modul MiniGBIC Multi-mode, interfata LC, Pana la 550/275m distanta

10659 lei

Modul SFP 1000Base-BX WDM Bi-Directional, conector LC, TX:1310nm/RX:1550nm, single-mode, 10km, TP-LINK TL-SM321B

18549 lei

Modul SFP 1000Base-BX WDM Bi-Directional, conector LC, TX:1550nm/RX:1310nm, single-mode, 10km, TP-LINK TL-SM321A

21969 lei

D-link Modul 1 port Mini-GBIC SFp to 1000BaseLX, 550 m

26771 lei

D-link Modul 1 port Mini-GBIC SFp to 1000BaseLX, 10 km

29417 lei

Allied Telesis SFPs Module , MultiMode fiber 500m 850nm 1000BaseSX Small Form Pluggable - Hot Swappable (LC connector) (AT-SPSX)

43848 lei

Allied GBIC Module 1 port AT-SPEX - 2km, MMF, 1000Base SmallForm Pluggable - Hot Swappable

49431 lei

CISCO, 100 Base-FX Mini-GBIC SFP Transceiver, 2 Km

62864 lei

D-Link, Modul Mini-GBIC SFP to 100BaseFX, 2 km, MM, LC

1.15230 lei

Transceiver Cisco 100 Base-BX Mini-GBIC SFP

1.23571 lei

Intel Ethernet SFP+ SR Optics, retail unit

1.55732 lei

Gigabit Ethernet BX Mini-GBIC SFP Transceiver

1.66300 lei

D-Link, 10GBase-SR SFP+ Transceiver, 80/300m

1.69133 lei

Accesoriu retea D-Link

3.01368 lei

D-Link, 10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10km

3.13050 lei

Intel Ethernet SFP+ LR Optics, retail unit